750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Lierac Hydragenist The Rehydrating Radiance Cream Refill 50 ml

Lierac Hydragenist The Rehydrating Radiance Cream Refill 50 ml

  • Marka: Lierac
  • Stok Kodu: 204583
  • Barkod: 3701436911850
%0 İNDİRİM
₺899,00
₺899,00
Havale ile ₺44,95 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Lierac Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem 50 ml (YEDEK KAPSÜL)

Yoğun Nemlendirme: %98 oranında doğal kaynaklı bileşenlerle formüle edilen Nemlendirici Aydınlatıcı Krem, ciltte hassas bir şekilde emilerek yoğun nemlendirme sağlar.

Yumuşaklık Perdesi Gibi Dokusu: İnce, kremsi ve rahatlatıcı dokusu, cildi bir yumuşaklık perdesi gibi sarar, cilde anında rahatlık ve esneklik hissi verir.

Kalıcı Nemlendirme: Uygulamadan hemen sonra cilt güzel ve esnek kalır, kalıcı olarak nemlendirilir.

Geniş Kullanım Yelpazesi: Hassas ciltler dahil normal ve kuru ciltlere uyacak şekilde formüle edilmiştir.

Çift Etkili Teknoloji: LIERAC Araştırması'nın cildin nemlendirme mekanizmaları üzerindeki çalışmasından geliştirilen yeni Hydragenist serisi, çift etkili teknoloji ile zenginleştirilmiştir.

Anında Nemlendirme Etkisi: En kuru ciltler dahil tüm cilt tiplerini rahat ve ışıltılı bırakan yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit sayesinde anında nemlendirme etkisi sağlanır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.