750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
21 Ürün

Bronzlaştırıcı Markaları ve Fiyatları
 

Bronzlaştırıcı ürünler cilt renginin bronzlaşmasını sağlayan kimyasal maddelerdir. Bronzlaştırıcı ürünler genellikle yaz aylarında kadınlar tarafından tercih edilen ürünlerdir. Bronzlaştırıcı ürünlerin temel amacı ciltteki melanin miktarını arttırarak cildin doğal bir şekilde bronzlaşmasına yardımcı olmaktır. Aynı zamanda bronzlaştırıcı ürünlerin güneşten koruma özelliği olan türleri de mevcuttur. Bronzlaştırıcı ürünler arasında bronzlaştırıcı güneş yağları ve bronzlaştırıcı güneş kremleri yer almaktadır.
 

Bronzlaştırıcı Kremler Nasıl Uygulanmalıdır?
 

Bronzlaştırıcı kremler nemli cilde uygulandığında daha iyi sonuç vermektedir. Bu nedenle bronzlaştırıcı kremler uygulanmadan önce cilt hafifçe nemlendirilmelidir. Avuç içine alınan bronzlaştırıcı krem cilde masaj yaparak ve ovalanarak sürülmelidir. Derinin katlandığı yerler ve eklem bölgeleri unutulmamalı ve bu bölgelere ayrıca dikkat edilerek işlem uygulanmalıdır.
 

Doğal Bronzlaştırıcı Yağlar
 

Bronzlaşmak için doğal olarak üretilen yağlar da mevcuttur. Bu yağlar satın alınabildiği gibi evde de hazırlanabilmektedir. Kakao ve havuç yağı bronzlaşmayı sağlayan etkili yağlardır. Havuç ve kakao yağı dışında fındık yağı, susam yağı, avokado yağı, badem yağı, kayısı yağı, zeytinyağı ve kahve çekirdeği yağı gibi yağlar da bronzlaşmak için etkili olan doğal yağlardandır.
 

Güneşsiz Bronzlaşma Nedir?
 

Güneşsiz bronzlaşma güneşe ve güneşin cilt üzerindeki sonuçlarına maruz kalmadan bronzlaşma anlamına gelmektedir. Güneşsiz bronzlaşma için kullanılan ürünler doğal bir bronzluk sağlayarak tüm yıl boyu süren parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu ürünlerin hepsi keratinli bir yapıya temas ettiklerinde tepki veren ve cildi birkaç saat içinde renklendiren bir şeker türevi içermektedir. Risksiz bir şekilde bronzlaşmak için güneşsiz bronzlaştırıcı ürünlerin haftada iki ya da üç kez uygulanması önerilmektedir. Güneşsiz bronzlaştırıcılar losyon, sprey ve köpük gibi farklı formlarda sunulabilmektedir. Bu ürünler kullanılırken cildi sürekli nemlendirmek ve beslenme rutinine ıspanak, havuç, domates, kayısı vb. besinler eklemek önem teşkil etmektedir. 


Bronzlaştırıcı Önerileri
 

Yaz aylarına az bir zaman kala çikolata rengine kavuşmak isteyen herkes bronzlaştırıcı arayışlarına başlamaktadır. Genelde çok hızlı bir şekilde bronzlaşmak isteyenler en etkili bronzlaştırıcıyı bulmak için türlü arayışlar içine girerler. Fakat en etkili bronzlaştırıcı bile 1-2 gün içinde etkili olmayacaktır ve bronzlaşmak için biraz sabretmek gerekecektir. En etkili bronzlaştırıcı markaları arasında ise Avene, Bebak, Bioderma, Caudalie, Incia, Lierac, Nuxe, The Organic Pharmacy ve Vichy markaları yer almaktadır. Bu marka ve ürünlerin tamamına kampanyalı fiyatlarla sağlıksepeti üzerinden ulaşabilmek mümkün.