750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Türkiye'nin Güvenilir Dermokozmetik Yetkili Satıcısı sağlıksepeti

2010 yılında kurulan Ziya Yapı Yol İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. sağlık, gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Sağlık sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübeyi 2016 yılında kurduğu sagliksepeti.com markasıyla daha geniş kitlelerle paylaşmaya başlamıştır.Hem kozmetik hem de sağlık alanlarında kaliteli ürünler, güvenli alışveriş ve hızlı ulaşım seçenekleri sunan Sağlık Sepeti, 2016 yılında kurulmuştur. 2010 yılında kurulan sağlık, gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Ziya Yapı, sağlık sektöründe bugüne kadar edindiği tecrübeyi, kurduğu sagliksepeti.com markasıyla daha geniş kitlelerle paylaşarak tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

Sagliksepeti.com, tüm dünyada kabul görmüş ve konularında uzman markalara ait dermokozmetik, doğal-organik ve mineral makyaj ürünleri, anne bebek ürünleri, saç bakım ürünleri ve bitkisel içerikli takviye edici gıda ürünlerini uygun fiyat, avantajlı kampanyalar ve özel fırsatlarla en hızlı ve en güvenli şekilde sizlere sunmayı amaç edinmiş online satış sitesidir.
 

Sağlık Sepeti Farklı Alanlar ile Karşınızda!
 

Sağlık Sepeti sadece kozmetik ve sağlık ürünleri değil, aynı zamanda sağlık ve hijyen, Covid-19 ve kişisel bakım gibi kategorilerini de sitesinde barındırmasıyla diğer online kozmetik sitelerinden ayrılmaktadır. Kozmetik ürünlerin yanı sıra sağlık ve hijyen kategorileri açısından da diğer ihtiyaçlara yönelik olarak geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sağlık Sepeti, tüketicilere daha iyi hizmet sunabilmek ve bu geniş ürün yelpazesi arasında tüketicilerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri bulabilmeleri için her gün daha da çok çalışmaktadır.
 

Birçok Kaliteli Ürün ve Marka Seçeneği
 

Sağlık Sepeti’nde pek çok kategoride birçok ürün ve marka deneyimi sunulmaktadır. Covid-19, Vitaminler, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Makyaj, Anne ve Bebek, Saç Bakımı, Sağlık ve Hijyen, Erkek Bakımı, Güneş Ürünleri ve Ağız Bakım Ürünleri alanında kaliteli pek çok markaya yer verilmektedir. Bu kategorilerde Darphin, Lierac, Nuxe, Skinceuticals, Vichy, La Roche Posay, Phyto, The Organic Pharmacy, Caudalie, Dermalogica, Mustela, Avene, Bioderma öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Sağlık Sepeti aranan tüm marka ürünleri uygun fiyat, avantajlı kampanyalar ve özel fırsatlarla en hızlı şekilde sunmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda yeni markalara da yer açarak ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

 


Sağlık Sepeti Sağlığınızı Önemsiyor

 

Kozmetik ürünlerin ya da sağlık ve hijyen ürünlerinin son kullanma tarihi dolduğunda, güvenilir koşullarda saklanmadığında veya orijinal olmadığında cilde ciddi zararlar vermektedir. Satın alınan her ürünün kaliteli ve orijinal olduğundan emin olmak cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Sağlık Sepeti’ndeki ürünlerin tamamı eczane ya da resmi distribütör kaynaklıdır. Satışa sunulan ürünlerin son kullanma tarihinin dolmamış, güvenli koşullarda saklanmış ve orijinal ürünler olması konularında %100 garanti verilmektedir.
 

Sağlık Beyanı ile Ürün Kullanımı

 

Sağlıksepeti, sitesinde satılan ürünler hakkındaki bilgilendirici metinleri tüketicilerin hizmetine sunmaktadır. Kozmetik ürünler hakkında uyarı ve sağlık beyanı ile kozmetik ürünleri ve sağlık ürünleri hakkında genel olarak bir bilgilendirme yazısı sagliksepeti.com’da yer almaktadır. Bu bilgilendirme kozmetik ürünlerinin genel tanımını, kozmetik ürünlerinde son kullanma tarihlerini, ürünlerin doğru kullanımını ve tanıtımla ilgili genel kuralları içermektedir. Bu bilgilendirmeleri okumak, tüketicinin ürünler hakkında bilgi sahibi olmasını ve cildin hak ettiği değeri bulmasını sağlamaktadır.

 

Uzman Desteği ile Alışveriş İmkanı

 

Alışveriş yaparken tüketicilerin kafalarına takılan soruları cevaplamak Sağlıksepeti’nde çok kolay. Tüketici, cildine uygun ürünü seçmekte zorlandı mı ya da kırık olan saçlarını hangi ürünle düzeltebileceğini bilemiyor mu? Sağlık Sepeti’nde bu soruları yanıtlamak için bir uzman bulunmaktadır ve tüketici, alışverişini yaparken bu uzman ile sohbet ederek kendisi için en iyi ürünü seçebilmektedir.

 

Güvenilir ve Hızlı Teslimat

 

Sağlıksepeti sipariş edilen ürünleri tüketiciye güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için çaba sarf etmektedir. Sipariş edilen ürünlerin tamamı tüketiciye faturalı bir şekilde gönderilmektedir. Ayrıca Sağlık Sepeti’nde 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti de bulunmaktadır. Sağlıksepeti’nin anlaşmalı olduğu kargo şirketleri ürünlerin en hızlı şekilde tüketiciye ulaşması için gece gündüz demeden çalışmakta ve ürünler düzenli ve doğru paketleme ile çok kısa bir süre içerisinde tüketicinin eline ulaşmaktadır. Sağlıksepeti bazı şehirlerde tüketiciye aynı gün kargo fırsatı da sunmaktadır.

 

Kolay İade ve Değişim Garantisi

 

Sağlıksepeti müşteri memnuniyetini önemsemekte ve tüm ürünlerde kolay iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Tüketici satın aldığı ürünün kendisine uygun olduğunu düşünmüyor ya da beğenmediği herhangi bir nokta mı var? Sağlıksepeti, müşterilerin beğenmedikleri ya da kendilerine uygun olduğunu düşünmedikleri ürünleri dilediği gibi yenisiyle değiştirmekte ya da iadesini kolay bir şekilde sağlamaktadır.

 

Online Diyetisyen Programı

 

Sağlıksepeti; tüketiciler için online diyetisyen programı sunarak çağa ayak uydurmaktadır. Uzman diyetisyen Kübra Bal ile kilo vermek artık zor değil. Her tüketici için özel olarak hazırlanmış diyet programları ile düzenli bir şekilde kilo vermek mümkün. Ayrıca müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik özel diyet programları da sunulmaktadır. Hastalıklarda beslenme programı, doğum sonrası beslenme programı, hamilelik döneminde beslenme programı ve sporcu beslenme programı gibi özel programlara Sağlık Sepeti aracılığıyla dahil olmak mümkün.