750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
138 Ürün

Banyo yapmak gerek vücut temizliği gerekse günün yorgunluğunu ve stresini atmak için en sık başvurulan yöntemdir. İyi bir banyo hem vücuda enerji verecek hem ciltteki gözenekleri açacak hem de zihinsel ve bedensel açıdan tüm yorgunluğu alarak kaliteli bir uykuya zemin hazırlayacaktır. Banyo ve spa ürünleri banyo kalitesini arttırmakta etkili olacaktır. Banyo ürünleri; saç ürünleri, vücut ürünleri, el ürünleri ve ayak ürünleri olarak ayrılmaktadır. Bu ayrımın nedeni vücudun her bölümünün farklı ihtiyaçlara sahip olmasıdır. Saç, el, ayak ve cilt için aynı ürünlerin kullanılması yanlış sonuçlar doğuracaktır.

 

Saçlar

 

Saçlar için duş esnasında kullanılması gereken ürünler şampuanlar ve saç kremleridir. Şampuanların ve saç kremlerinin etkili sonuç vermesi için saç tipine göre seçilmesi önemlidir. Kırılmış, yağlı, kuru ya da boyalı saçlar için farklı içerikte şampuan ve saç kremleri mevcuttur.

 

Vücut

 

Vücut temizliği için de pek çok formda ürün bulunmaktadır. Bu ürünler duş jelleri, köpükler ve sabunlar olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Duşta kullanılan bu ürünler vücudu rahatlatarak kötü kokulardan arınmasına yardımcı olmaktadır. Mis gibi kokularla gün boyu ferahlık sağlayan duş sabunları ve duş jelleri son zamanlarda en çok tercih edilen banyo ürünleri arasında yer almaktadır. Vücut için önemli olan bir diğer nokta da vücut lifinin pamuklu olmasıdır. Cildi tahriş etmeyen pamuklu lifler vücudun zarar görmesini engellemektedir.

 

El

 

Duş esnasında pek tercih edilmese de sıvı sabunlar da günlük kullanım için banyolarda yerini almaktadır. Pratik kullanımı ve güzel kokuları ile şık sabunluklara konulduğunda hem ellere hem de banyo dekorasyonuna destek sağlamaktadır.

 

Banyo ve Spa Ürün Önerileri

 

Banyo ve spa ürünleri üreten pek çok marka bulunmaktadır. En sık tercih edilen markalar arasında Avene, Babe, Bioderma, Caudalie, Darphin, Dermalogica, Eda Taşpınar, Florame, Jowae, La RochePosay, Mustela, Nuxe, Sebamed ve The Organic Pharmacy gibi markalar yer almaktadır. Bütün bu marka ve ürünler sagliksepeti.com üzerinden satışa sunulmaktadır.