400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
161 Ürün

Lierac Çatlak Kremi, Jel, Serum Ürünleri 

Lierac hydragenist serum biomimetik oksijen, hylaronik asit, vitamin ve minerallerden oluşan içeriğiyle cildi yüksek oranda nemlendirmeye destek olmaktadır. Lierac hydragenist moisturizing krem ipeksi dokusu sayesinde cildin daha dolgun ve ışıltılı görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Lierac hydragenist kullananlar her geçen gün kırışıklıkların daha az belirgin hale geldiğini ve cildin taze bir görünüme kavuştuğunu belirtmektedir. Lierac göz çevresi kırışıklık kremi göz çevresindeki minumuma indirmeyi hedeflemektedir. Lierac hydragenist göz kremi şişlik, kırışıklı ve gözaltı halka görünümünü yenileyerek kusursuz bir görünüm elde etmenizi sağlar.

LİERAC VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİNİ EN UYGUN FİYATLARLA SAGLİKSEPETİ.COM'DA BULABİLİRSİNİZ!

Lierac Slim Body selülit karşıtı vücut bakım kremi hyalüronik asit ile nemlendirir ve selülite karşı yoğun bakım sağlar. Pembe jel yapısı sayesinde masaj yaparak uygulanır ve kullanımı da oldukça kolaydır. Lierac Phytolastil jel kullananlar özellikle göğüs, karın, kalça ve basenlere uygulanan düzenli kullanım sonucu gözle görülür bir etki gördüklerini söylemektedir. Tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği içeriği ile ergenlikten ani kilo değişimlerinde oluşan çatlakların giderilmesi için de oldukça etkin bir üründür. Lierac Phytolastil cildin esnekliğini geri kazandırarak çatlak oluşumunun önüne geçer ve oluşan izlerin kaybolmasına yardımcı olur. Lierac Body Lift Expert sıkılaştırıcı vücut konsantresi sıkılaştırmaya destek olur ve hacim kazandırır. Kollar, karın, kalça, basen ve bacak görünümünün sıkılaşmasında yoğun bir etki gösterir. Lierac çatlak kremi ürün çeşitleri ise problemli bölgesel şikayetlerinizin görünümünü en aza indirmektedir.

 

SAĞLIKSEPETİ.COM'DA LIERAC MAKYAJ ÜRÜNLERİ İLE GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATIN!

Lierac fondöten ışıltılı, aydınlık, eşit tonda ve sağlıklı bir cilt tonuna ulaşmanıza sağlar. Kırışıklık görünümünü oldukça azaltırken, günlük makyajlar içinde oldukça uygundur. Lierac Teint Perfect Skin hem cilt bakım hem de makyaj ürünü olup kusursuz likid yapısı ile kolayca dağılarak doğal bir görünüm verir ve ciltteki pürüzleri kapatmaya yardımcı olur. Lierac Teint Perfect Skin kullananlar ciltteki pürüzlü görünümü düzeltmeye, yumuşak, dolgun ve parlak bir cilt elde etmeye yardımcı olduğunu belirtmektedir.

 

SAĞLIKSEPETİ.COM'DAN SİPARİŞ VERECEĞİNİZ LIERAC GÜNEŞ ÜRÜNLERİ İLE CİLDİNİZİ KORUYUN!

Lierac güneş krem içeriğinde global koruma teknolojisi, hyaluronik asit ve pro taurin bulunmaktadır. Güçlü içeriği sayesinde, cildinizi güneşten gelen UV ışınlarına karşı korumaktadır. Lierac Sunissime hafif kremsi dokusu ile cildinizin üzerinde görünmez bir koruma kalkanı yaratır. Lierac Sunissime kullananlar yoğun koruma etkisinden oldukça memnun olduklarını belirtmektedir. Lierac Güneş Kremi 50 faktör güneşe bağlı erken cilt yaşlanmasını, lekeleri ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olurken diğer yandan da güneşin zararlı ışınlarından korunmaya destek olmaktadır. Lierac renkli güneş kremi cildinizi daha canlı ve ışıltılı bir görünüme ulaştırır. Yaşlanma karşıtı koruyucu BB krem hyaluronik asit ile cildi nemlendirir ve eşit bir tonda bronzluğa sahip olmanıza yardımcı olur. Lierac güneş kremi yorumlarına bakıldığında kullanıcılarının çoğunun oldukça memnun kaldığı anlaşılmaktadır.

 

LIERAC ANNE VE BEBEK ÜRÜNLERİ KAÇIRILMAZ FIRSATLARLA SAĞLIKSEPETİ.COM'DA!

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli göğüs, kalça, karın ve basen bölgeleri için kullanabileceğiniz, yüksek emilime sahip ve masaj yaparak bir defa uyguladığınızda bile etkili sonuçlar alabileceğiniz kusursuz bir formülü sahiptir. Sürekli kullanımda etkili sonuçlar veren Lierac çatlak kremi çatlak bakımı için en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Lierac çatlak önleyici jel kullananlar vücutlarındaki değişimden oldukça memnun olduklarını belirmektedirler. Lierac çatlak kremi fiyatına en uygun şekilde sağlıksepeti.com’dan ulaşabilirsiniz.