750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Mavala 436 Sevilla  Silicium Oje

Mavala 436 Sevilla Silicium Oje

  • Marka: Mavala
  • Stok Kodu: 193836
  • Barkod: 7618900964365
%0 İNDİRİM
₺410,00
₺410,00
Havale ile ₺20,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Ürün Özellikleri: Canlı Kırmızı Tonu: Sevilla rengi, tırnaklara canlı ve çarpıcı bir kırmızı renk kazandırır.

Silisyum İçeriği: Formülündeki silisyum, tırnakları güçlendirir ve korur, sağlıklı bir görünüm sağlar.

Uzun Süre Kalıcılık: Kaliteli formülü sayesinde uzun süre dayanıklı bir sonuç sunar.

Hızlı Kuruma: Hızlı kuruyan yapısıyla pratik bir kullanım imkanı sunar. Kolay Uygulanabilirlik: Ergonomik fırça tasarımı, ojenin kolay ve düzgün bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Kullanım Şekli: Tırnak yüzeyini temizleyin ve gerekirse törpüleyin. Bir baz kat uygulayarak tırnakları hazırlayın. Mavala 436 Sevilla + Silicium ojeyi istenen yoğunlukta tırnaklara uygulayın. İlk katın kurumasını bekleyin ve isteğe bağlı olarak ikinci bir kat uygulayın. Son olarak bir üst kat uygulayarak ojenin daha uzun süre dayanmasını sağlayın.

Uygun Kullanıcılar: Oje kullanmayı seven herkes Canlı ve çarpıcı kırmızı tonlarından hoşlananlar Tırnakları güçlendirmek ve korumak isteyenler

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.