750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Caudalie Vinoclean Badem Yağlı Organik Makyaj Temizleme Sütü 100 ml

Caudalie Vinoclean Badem Yağlı Organik Makyaj Temizleme Sütü 100 ml

  • Marka: Caudalie
  • Stok Kodu: 213089
  • Barkod: 3522930003113
%0 İNDİRİM
₺350,00
₺350,00
Havale ile ₺17,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Caudalie Vinoclean Badem Yağlı Organik Makyaj Temizleme Sütü, cildi nazikçe temizlemek ve makyajı çıkarmak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. 100 ml'lik bir boyutta sunulur. Bu temizleme sütü, Caudalie'nin doğal ve organik içeriklerle zenginleştirilmiş badem yağı ile formüle edilmiştir. Badem yağı, cildin derinlerine nüfuz ederek makyajı ve gün boyunca biriken kirleri nazikçe temizlerken aynı zamanda cildi nemlendirir ve besler.

Formülünde bulunan organik ve doğal içerikler cildinizi tahriş etmez ve cildin doğal dengesini korur. Caudalie Vinoclean Badem Yağlı Organik Makyaj Temizleme Sütü, cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve besler. Günün yorgunluğunu ve makyajın cildinizde bıraktığı izleri nazikçe temizler, cildinizi rahatlatır ve taze bir his bırakır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.