750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Fortest Erken Gebelik Testi

Fortest Erken Gebelik Testi

  • Marka: Fortest
  • Stok Kodu: 77460
  • Barkod: 6944698000031
%7 İNDİRİM
₺150,00
₺139,50
Havale ile ₺6,98 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler
FORTEST ERKEN GEBELIK TESTI
 
Gebeliği cinsel ilşkiden 5 gün sonraya kadar tespit eder.
Gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5mlU/ml'nin altındadır.Fortest erken gebelik testi idrarda döllenmeden hemen sonra artan HCG hormonunun, ilk 3-4 gün sonraki idrar düzeyi olan 10 mlU/ml' lik çok düşük miktarını bile tespit edebilecek hassasiyettedir.
Laboratuar testlerinde, bu test HCG nin 25 mlU /ml sini % 99 un üzerinde doğrulukla tespit etmektedir. hCG döllenmeden hemen sonra üretilmeye başlar ve hamileliğin ilk üç ayı boyunca artar. Fortel gebelik testi ultra hassastır ve gebelik hormonu hCG nin 10 mlU/ ml kadar düşük miktarlarını dahi tespit edebilir. Fortel ultra hassas gebelik testi gebelik hormonunu (HCG )yükselmeye başladığı ilk 2- 3 gün gibi erken dönemde ve diğer testlerden % 50 daha erken tespit etmek için dizayn edilmiştir.
Testi uygulamak için adet periodunuzun gecikmesini beklemek zorunda değilsiniz .Hamilelik şüphesi olan cinsel ilişkiden sonra 7 gün geçmesini bekleyin. Adet döneminizin gecikmesini beklemeden testi uyguluyorsanız, sabah ilk idrarınızı kullanmanızı öneririz. Erken pozitif sonuç hamile olduğunuzu gösterir ancak negatif sonuç için adet döneminizin gecikmesinden sonra birkez daha test uygulanmalıdır. Testi adet gecikmesinden sonra uyguluyorsanız, sabah idrarına gerek yoktur.

Kullanım Şekli:
1-Testi koruyucu folyodan çıkarın
2- Emici çubuğu direkt akan idrarınıza en az 10 saniye, çubuk tamamen ıslanıncaya kadar tutun. Kontrol ve test penceresine ya da plastik gövdeye idrar bulaştırmayınız. (Testi akan idrara tutmak yerine, bir kaba idrar alıp, idrar kabına daldırarak da uygulayabilirsiniz.)
3-Testi akan idrarınıza yeterince tuttuktan sonra, emici çubuğun üzerine plastik başlığı yeniden takın ve testi düz bir zemine test ve kontrol pencereleri üste gelecek şekilde bırakın ve bekleyin.
4-  5 dakikanın sonunda sonucu okuyun. 10 dakikadan sonra oluşan test sonucunu dikkate almayın.
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.