750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Raid Elektro Likit Makine 35 Ml

Raid Elektro Likit Makine 35 Ml

  • Marka: Raid
  • Stok Kodu: 48185
  • Barkod: 8690784121200
Havale ile ₺12,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Raid Elektro Likit Makine

 

Sivrisineklere karşı kesin koruma sağlayan Raid Elektro Likit, etkisini 45 gece boyunca devam ettiriyor. Etkili makine, kapı ve pencerenin açık olduğu ortamlarda bile sivrisinekleri uzak tutmayı başarıyor. Kullanım öncesinde içerisinde likit bulunan şişenin makineye monte edilmesi ve dik duracak konumda prize takılması gerekiyor. 

Gecelik olarak 8 saat kullanılması ve etkin olması istenen zaman diliminden yaklaşık 30 dakika önce prize takılması tavsiye edilen makine, 220 V elektrik gerilimiyle çalışıyor. Makinenin dönebilen fişi, her türlü prize uyum sağlıyor. Likit bittiğinde şişe makineden sökülüyor ve yerine yedek likit şişesi takılıyor.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.