750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Codage Regenerant De Nuit No8

Codage Regenerant De Nuit No8

  • Marka: Codage
  • Stok Kodu: 193932
  • Barkod: 3760215874472
%0 İNDİRİM
₺4.795,00
₺4.795,00
Havale ile ₺239,75 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Ürün Faydaları: Hücre çoğalmasını ve farklılaşmasını artırır. Antioksidan etki sağlar. Ekstraselüler matriksin kurucu elemanlarının (hyalurotimininikasit, elastin, kolajen) üre üretimini uyarır. Uyku sırasında cildi yoğun bir şekilde yenilemek için yüksek performanslı aktif bileşenlere sahip sekiz olağanüstü yağdan oluşan değerli bir karışımdır. Hücre yenilenmesini, kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini yoğun bir şekilde uyarmak için uykunun yenileyici gücünü kullanır. Gözeneklerin, kırışıklıkların ve ince çizgilerin onarılmasına yardımcı olur. Cilt tonunu eşitler, cilde parlaklığını ve genç görünümünü geri kazandırır.

Cilt Tipleri: Tüm cilt tiplerine uygundur, özellikle: Yeni veya yerleşik yaşlanma belirtileri (ince çizgiler, kırışıklıklar, sıkılık kaybı) Cilt dokusu sorunları (pürüz, gözenekler, yara izi) Pigmentasyon bozuklukları (koyu lekeler) Hiper-sebore (aşırı sebum üretimi)

Kullanım Önerileri: Temizlenmiş cilde (yüz, boyun ve dekolte bölgesine) gece birkaç damla uygulayın. Serumu parmak uçlarınızla yukarı doğru hareketlerle yayın. Daha iyi emilim için birkaç dokunuşla bitirin. Serumlar farklı ihtiyaçları karşılamak için katmanlar halinde uygulanabilir. Diğer su bazlı serumları önce uygulayın ve ardından Serum N°08'i uygulayın. En iyi sonuçları elde etmek için, üç aylık bir tedavi süresince her gece uygulayın. İlk haftada bir veya iki kez kullanın, ardından kullanım sıklığını kademeli olarak artırın. Ertesi sabah güneş kremi kullanın.

Bu serum, ciltte hücre yenilenmesini ve kolajen üretimini artırarak yaşlanma belirtilerini azaltırken, cilt dokusunu düzelten ve cilde genç bir görünüm kazandıran zengin bir formüle sahiptir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.