750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Aveeno Sprey Vücut Yağı 200 ml

Aveeno Sprey Vücut Yağı 200 ml

  • Marka: Aveeno
  • Stok Kodu: 213975
  • Barkod: 3574661646992
%0 İNDİRİM
₺397,90
₺397,90
Havale ile ₺19,90 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

veeno Sprey Vücut Yağı, genellikle ciltteki kuruluğu ve nem kaybını önlemeye yardımcı olmak için formüle edilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Aveeno markası, genellikle doğal ve cilde dost içeriklerle ürünler geliştiren bir markadır.

Bu vücut yağı, cildi nemlendirirken aynı zamanda yumuşatıcı ve besleyici özelliklere sahiptir. Sprey formunda olması, kolay ve hızlı bir şekilde cilde uygulanmasını sağlar. Hafif yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir ve cildinizi yağlı hissettirmez.

Aveeno Sprey Vücut Yağı, özellikle duş sonrası veya cilt temiz olduğunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cildinize pürüzsüzlük kazandırmak ve esnekliğini artırmak için düzenli olarak kullanılabilir. Ancak, ürünü kullanmadan önce ambalajdaki talimatları dikkatlice okumanız önemlidir. Ayrıca, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için bir dermatolog veya cilt uzmanına danışmanız önerilir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.