750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
VICHY IDEAL SOLEIL SPF50 300ML

VICHY IDEAL SOLEIL SPF50 300ML

  • Marka: Vichy
  • Stok Kodu: 92076
  • Barkod: 3337871322694
%15 İNDİRİM
₺1.009,90
₺858,42
Havale ile ₺42,93 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

<h1 style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif;"=""><strong style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif="" !important;"="">Vichy Capital Soleil Spf50 Hydrating Milk 300ml
 <span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif;="" overflow:="" hidden;="" font-size:="" 14px;"="">Hassas ciltler için uygundur
Güneş koruması sağlayan yüz ve vücut sütü

<span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; overflow: hidden; line-height: 20px; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif="" !important;"="">Paraben içermez. Suya dayanıklıdır. Hipo-alerjiktir.

<span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; overflow: hidden; line-height: 20px; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif="" !important;"="">Avrupa birliği tavsiyelerine uygun güneş koruması.

<span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; overflow: hidden; line-height: 20px; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif="" !important;"="">Güneşe uzun süre maruz kalmak çok tehlikelidir. Bebek ve çocukları direkt güneş ışığından uzak tutunuz. Cildinize uygun bir güneş koruma ürünü kullanınız. Bir güneş koruyucu kullanmış olsanız da güneşe uzun süre kalmayınız; hiçbir güneş koruyucu yüzde yüz koruma sağlayamaz.

<span style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; overflow: hidden; line-height: 20px; font-family: FontAwesome, " pt="" sans",="" sans-serif="" !important;"="">Ürünü güneşe çıkmadan hemen önce uygulayınız. Korumanın sürekliliğini sağlamak için özellikle yüzme, terleme ve kurulandıktan sonra sık sık ve yoğun şekilde uygulayınız. Güneşten şapka, güneş gözlüğü ve t-shirt ile korununuz.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.