750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Pharmacerıs R Puri-Rosalgin Soothing gel for face 190 ml

Pharmacerıs R Puri-Rosalgin Soothing gel for face 190 ml

  • Marka: Pharmaceris
  • Stok Kodu: 127842
  • Barkod: 5900717144521
%15 İNDİRİM
₺905,90
₺770,02
Havale ile ₺38,51 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli, çift katmanlı temizlik sunan özel formüllü bir  çözümdür. Bu ürün, içeriğinde bulunan aktif bileşenlerle sadece cildin yüzeyini değil, aynı zamanda derin katmanlarını da etkili bir şekilde temizler. Bu temizlik etkisi, cildin doğal dengesini korurken, aynı zamanda genç ve canlı bir görünüm kazandırır.

Formülündeki özel bileşenler, cildin yüzeyindeki kirleri ve makyajı etkili bir şekilde çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda gözeneklerin içinde biriken yağ ve kalıntıları da temizler. Bu sayede cilt, hem dış etkenlerden arınmış olur hem de derinlemesine bir temizlik deneyimi yaşar.

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli'nin çift katmanlı temizlik etkisi, cildin gün içinde biriken kir, yağ ve makyaj kalıntılarına karşı etkili bir savunma mekanizması sağlar. Aynı zamanda cildin nem dengesini bozmadan temizleme işlemini gerçekleştirir, bu da cildin kurumasını önler.

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli'nin genç bir görünüm sağlamadaki etkinliği, içeriğindeki özel bileşenlerin anti-aging özellikleriyle de ilişkilidir. Cildin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olan bu bileşenler, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli'nin çift katmanlı temizlik etkisi, sadece cildin temizlenmesine odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda cildin genel sağlığını ve görünümünü iyileştirmeye yönelik kapsamlı bir bakım sunar. Bu özellikleriyle ürün, günlük cilt bakım rutininizi daha etkili ve özenli hale getirmenize yardımcı olur. 

 

Çift Katmanlı Cilt Bakımı

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli, içeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde çift katmanlı temizlik etkisi sunar. Bu, cildinizi derinlemesine temizlemenin yanı sıra, kir ve yağların etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlar. Günün yorgunluğunu ve kirini temizlerken, cildinize ferah bir nefes aldırır.

Sabun Değil, Ferah ve Arındırıcı:

Ürün, sabun veya sabun benzeri ürünlerden farklı olarak formüle edilmiştir. Kullanım sonrasında cilt üzerinde hoş bir ferahlık ve arındırılmış bir his bırakır. Bu özellik, cildinizi sadece temizlemekle kalmaz, aynı zamanda tazelik ve canlılık kazandırır.

Cilt Yaşlanmasını Engelleyen Formül:

Cildin doğru temizlikle uzun süre genç ve canlı kalması önemlidir. Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli, cildin yaşlanmasını önlemek adına kir ve yağların birikmesini engeller. Böylece, cilt mat bir görünüm almak yerine taze ve genç bir görünüm korur.

Aknelere Karşı Etkili Çözüm

Ürünün düzenli kullanımı, akne ve cilt kusurlarının oluşumunu önleyebilir. Cildi derinlemesine temizleyerek gözenekleri açar ve böylece cilt sağlığını destekler.

 

Pharmaceris R Puri Rocalgin Yüz Temizleme Jeli, günlük cilt bakım rutininizi zenginleştirmek ve cildinizi derinlemesine temizlemek için etkili bir seçenektir. Çift katmanlı temizlik etkisi, sabun benzeri olmayan formülü ile kullanıcılarına etkili ve çift katmanlı cilt temizliği sağlar. Bu ürünü tercih ederek, cildinizi günlük stresten arındırabilir ve genç ve taze bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Kullanım Yeri   :  Yüz 

Kullanım Şekli / Zamanı  : Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa ürünü kullanmak yeterlidir. Islak yüze ürünün pompasından bir ya da iki defa baskı uygulanarak alınan jel cilde hafif bastırılarak sürülür. Ürünün tüm cilt yüzeyine yayılması önemlidir. Göz çevresinden uzak durularak kullanım yapılmalıdır. Bol su ile cilt temizlenir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.