750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
60 Ürün

PHARMACERIS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN SAĞLIKSEPETİ.COM'U ZİYARET EDİN!

Pharmaceris c vitamini serumu iritasyona eğilimli, kılcal damar problemli ve hızlı yaşlanan ciltler için özel olarak üretilmiştir. Pharmaceris c vitamini içeriğindeki özel formülüyle cildi ihtiyacı olan neme ulaştırır ve cilde elastikiyet kazandırdığından ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Pharmaceris krem aşırı kuruluğun sebep olduğu gergin görünümü ortadan kaldırır ve cilt bariyerini güçlendirir. Pharmaceris n serisi kullananlar tarafından en çok tercih edilen serilerindendir. Pharmaceris n serisi ne işe yarar diye düşünüyorsanız; n serisi ürünleri ilk kullanımdan itibaren yüzünüzde bir gerginlik hissi oluşturur ve yüzünüzdeki deriyi farklı noktalara doğru açar. Bu seri sayesinde, özellikle kızarık ve hassas ciltlerde kırışıklıkları gideren ve cildinize sağlıklı bir yapı kazandıran ürünler, yaşlanma ve yıpranma sebebiyle oluşabilecek cilt kusurlarını kısa sürede azaltmaktadır. Pharmaceris r serisi ise içeriğinde yer alan bileşenler sayesinde çift katmanlı temizlik etkisi sunar. Pharmaceris rosa serisi cildinizi kir ve yağlardan arındırırken bir yandan da cildinizde bir bariyer görevi görmektedir. Pharmaceris opti selsilium göz kremi içerdiği tutku içeriği ile nemlendirir, pirinçten elde edilen yağlarla aydınlık bir görünüm verir ve immüno prebiyotik ve lösin bariyeriyle cildi kurur. Pharmaceris göz kremi göz çevresindeki hassasiyeti azaltır, olgun kuru göz çevresine nemli ve genç bir görünüm kazandırmaya destek olur. Pharmaceris göz altı morluk kremi göz çevresindeki kararma karşı oldukça etkilidir. Özellikle soya ve pirinç proteinleriyle göz çevresini aydınlık bir görünüme kavuşturur.

VÜCUDUNUZU SAĞLIKSEPETİ.COM'DAKİ PHARMACERIS VÜCUT BAKIMI ÜRÜNLERİ İLE ŞIMARTIN!

Pharmaceris emotopic 3 in 1 içeriğinde kenevir yağı, kanola yağı ve gliserin bulunan bir yoğun bakım kremidir. Dermatolojik olarak test edilen Pharmaceris vücut nemlendirici cildin derinine nüfus ettiği için etkisi uzun süre devam ve kuruma kaynaklı hassaslaşmış cilt görünümünü iyileştirir. Pharmaceris body gel hassas, kuru, sert ve kaşıntıya, tahriş ve temasa bağlı alerjiye meyilli ciltler için önerilen, nazik bir temizlik sağlayan, köpürmeyen duş jeli formülüne sahiptir. Pharmaceris duş jeli aktif emoliyan içeriği ile cildin nazikçe temizlenmesini, nemlenmesi ve pürüzsüz bir görünüme ulaşmasını sağlar. Cildin fizyolojik PH dengesiyle uyumlu olup cilt kuruluğu ve soyulmasına karşı yardım eder.

 

PHARMACERIS MAKYAJ ÜRÜNLERİ SİZİN İÇİN EN UYGUN FİYATLARLA SAĞLIKSEPETİ.COM'DA!

Pharmaceris fondöten her cilt yapısına uygun formülüyle mat ve doğal bir görünüm veren yüksek kapatıcılığa sahiptir. Pharmaceris fondöten özellikleri ise içerdiği mikronize pigmentler sayesinde ciltte eşit bir kapatıcılık sağlar ve cilt kusurlarının görünümünü örter. Pharmaceris 50 spf fondöten kullananlar yorumlarında cildi güneşin zararlı etkilerinden koruduğunu belirtmişlerdir. Pharmaceris fondöten siyah nokta oluşumuna sebep olmaz ve herhangi bir şekilde gözeneklere dolmaz. Pharmaceris Fluid Foundation içeriğinde sodyum hiyalüranat, devedikeni özü, hanımeli ve b3 vitamini bulundurduğundan cilt tonunu eşitlerken cildinize fazladan yük bindirmez, maskeli bir görünüme neden olmaz. Ciltteki kusurların görünümünü yok eder ve pürüzsüzlük katan etkili bir kapatıcı etkisi yaratan kusursuz bir fondötendir.

ANNE VE BEBEKLERİN BÜTÜN İHTİYAÇLARI İÇİN PHARMACERIS ÜRÜNLERİ BÜYÜK FIRSATLARLA SAĞLIKSEPETİ.COM'DA!

Pharmaceris m göğüs bakım kremi hamileliğin dördüncü ayından sonra, emziren anneler için ve emzirme bitiminde sonra sıkılaştırıcı etkiye sahiptir. Pharmaceris bakım kremi gerilmeye yatkın olan göğüs üzerindeki dildin elastikiyetini artırır. Ayrıcı sahip olduğu E vitamini sayesinde göğüslerdeki yaşlanma sürecini oldukça azaltır. Pharmaceris krem göğüsteki tahrişler uygun biçimde nemlendirir ve yatıştırır. Pharmaceris kullananlar genellikle kullandıkları ürünlerden memnun olduklarını söylemektedir.

CİLDİNİZİ ZARARLI IŞINLARDAN KORUYAN PHARMACERIS GÜNEŞ ÜRÜNLERİ SAĞLIKSEPETİ.COM’DA!

Pharmaceris güneş kremi tüm cilt tiplerine uygun nemlendirici ve koruyucu güneş kremidir. Pharmaceris güneş ürünleri zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek koruma gösteren nemlendirici ürünlerdir. Pharmaceris güneş kremi kullananların yorumları çoğunlukla olumlu yöndedir. Pharmaceris Türkiye ürünlerini en uygun fiyatlarla sağlıksepeti.com’dan satın alabilirsiniz.