400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Lierac Sunissime Energizing Eye Stick SPF 50 3 gr Göz çevresi yaşlanma karşıtı güneş kremi.

Lierac Sunissime Energizing Eye Stick SPF 50 3 gr Göz çevresi yaşlanma karşıtı güneş kremi.

  • Marka: Lierac
  • Stok Kodu: 144115
  • Barkod: 3508240006617
%16 İNDİRİM
₺989,00
₺830,76

 

Öne Çıkan Bilgiler

Göz çevresi yaşlanma karşıtı güneş kremi.

Ürün Faydaları:
İçeriğindeki global güneş koruması teknolojisi sayesinde göz çevrenizi güneşten gelen bütün ışınlara (UVA, UVB, Kızılötesi Işınlar, Görünen Işık) karşı korumaya yardımcı olur. Hyaluronik asit ile cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye, dolgunlaştırmaya destek olurken, avokado yağından elde edilen omega 3 ve 6 ile göz çevresini beslemeye, onarmaya yardımcı olur. Hassas göz çevresi için uygun olan %100 mineral filtresi ile göz çevresini rahatlatırken, göz çevresinde oluşabilecek renk farklılıklarını da önlemeye yardımcı olur.


Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan önce göz çevrenize bir miktar uygulayın. 2 saatte bir aynı işlemi tekrarlayın. Yüzme ya da terleme durumunda daha sık tekrarlayın.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.