750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
İmuneks Imumax 16+ spray

İmuneks Imumax 16+ spray

  • Marka: Imuneks
  • Stok Kodu: 88188
  • Barkod: 8680176000091
%15 İNDİRİM
₺359,00
₺305,15
Havale ile ₺15,26 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Boğaz ağrısına ne iyi gelir gelir diye daha fazla düşünmeyin, boğaz yanması ve boğaz ağrısına iyi gelen ürünler arasında en etkili bitkisel sprey, imuneks imumax 16+ Boğaz Spreyi serbest virüs partiküllerini ve mikrobik kalıntıları temizler, kurutur.

Ambalaj: 30 ml alüminyum kutuda sprey şeklindedir.

Bileşimi: Gliserol, bal, su, üzüm asması (l. vitis vinifera) ve Avrupa mürver ağacı (l. sambucus nigra) özütü.

Etki Şekli: imumax boğaz spreyi, yoğun , filmojenik ve hipertonik bir solüsyondur. imumax boğaz spreyi, boğaz yüzeyine uygulandığında boğaz mukozası zerinde ozmotik yolla etkinleşen bir fim şeridi oluşturarak boğazın derin kısımlarından hipotonik sıvıları mekanik olarak kendine doğru çeker. Bu yolla dışa doğru kuvvetli sıvı akışı sayesinde boğaz yüzeyinde mevcut bakter, serbest virüs partikülleri, toz partikülleri, ölü hücreler ve hücre kalıntıları dahil olmak üzere bütün mikrobiyolojik ve mikrobik kalıntıları temizler ve kurutur. imumax boğaz spreyi, mekanik antiseptik ve temizleme solüsyonu etkisi gösterir. Etkinleşe film şeridi arıca boğaz yüzeyindeki kuruluğu, iritasyonu ve yüzeysel boğaz tahrişini gidererek boğaz ağrısını azaltır.

Kullanım Talimatları :

Boğazda yanma hissettiğiniz zamanlar, boğaz yüzeyine uygulamak için şişeyi dik tutup parmağınızla hafifçe bastırınız. Boğaz yüzeyinde koruyucu film tabakası oluşması için 4-5 doz uygulayınız. Tedavinin başladığı ilk 2-3 saat boyunca her 20-30 dakikada bir spreyin uygulanması ve daha sonra günde 3-4 defa, boğaz ağrısı veya yanmanın tamamen iyileşmesi sağlanıncaya kadar ürünün kullanılmasına devam edilmesi tavsiye edilmektedir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.