750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Imumax Kids Şurup 120 ml

Imumax Kids Şurup 120 ml

  • Marka: Imuneks
  • Stok Kodu: 209874
  • Barkod: 8680176001302
%0 İNDİRİM
₺205,00
₺205,00
Havale ile ₺10,25 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Imumax Kids Şurup, kara mürver (Sambucus nigra) meyve ekstresi, hatmi (Althea officinalis) kök ekstresi ve üzüm (Vitis vinifera) çekirdeği ekstresi içeren bir takviye edici gıdadır. 4-10 yaş grubu çocuklar için günde 3 veya 4 kez, 5’er ml; 11 yaş ve üzeri yetişkinler için, günde 3 veya 4 kez, 10’ar ml olarak tüketilmesi önerilir.

Uyarılar ve İpuçları: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme döneminde veya hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Dengeli ve çeşitli beslenme ile sağlıklı yaşamın önemli olduğunu unutmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Muhafaza Koşulları: 25°C'nin altında, kuru ve serin bir yerde saklayın. İçindekiler: Kara mürver (Sambucus nigra) meyve ekstresi Hatmi (Althea officinalis) kök ekstresi Üzüm (Vitis vinifera) çekirdeği ekstresi Imumax Kids Şurup, çocukların ve yetişkinlerin takviye ihtiyacını karşılamak için doğal bileşenler içerir. Ancak her takviye edici gıdada olduğu gibi, önerilen dozu aşmamak ve kullanmadan önce gerektiğinde bir uzmana danışmak önemlidir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.