750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Decottopia İmmuno 30 Tablet

Decottopia İmmuno 30 Tablet

  • Marka: Decottopia
  • Stok Kodu: 151644
  • Barkod: 8032589075683
%2 İNDİRİM
₺2.100,00
₺2.050,00
Havale ile ₺102,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

İMMUNO TABLET NEDİR?

İçeriğinde reishi, shiitake, cordyceps mantarları, acerola, goji berry ve çinko bulunan bağışıklık sistemi dengeleyici ve bağışıklık arttırıcı, kronik hastalıkların tedavisinde destek ürünü olarak kullanılan doğal bir üründür.

 

REİŞİ VE SHİIITAKE MANTARLARI NASIL ETKİ EDER?

Bağışıklık sistemini destekler ve gelişmesine yardımcı olur, alerji baskılayıcı ve enerji verici yönü vardır. B vitamini yönünden zengindir. DNA’nızı oksidatif hasarlara karşı korur.

 

CORDYCEPS MANTARI NASIL ETKİ EDER?

Himalaya altını olarak adlandırılan cordyceps, Himalayalar'ın yüksek platolarında yetişen, nadir bulunan, tarih boyunca Çin imparatorları ve soylularının kullandığı değerli bir mantar türüdür. İçeriğindeki nükleozitler, polisakkaritler, proteinler, vitaminler ve mineraller sayesinde geleneksel ve tıbbi tedavi yöntemlerinde kullanılmaktadır. 1993 Olimpiyat Oyunları'nda bu mantarı kullanan 5 Çinli kadın atlet, dünya rekoru kırarak birinci olmuş, bu da cordyceps mantarının dünya çapında ilgi çekmesine neden olmuştur. Ayrıca, akciğer çeperinde koruyucu ve iyileştirici etkisi olduğu bilinir ve solunum yolu hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Farmakolojik açıdan, hem doğuştan gelen hem de adaptif bağışıklık sistemini düzenleme özelliğine sahiptir.

 

ACEROLA NASIL ETKİ EDER?

Beyaz kan hücresi aktivasyonunu, interferon üretimini ve antikor üretimini arttırır. Virüsleri antagonize eder (yani etkisiz hale getirir) ve virüslerin bağ dokusu içine girmesini engeller. Alerji tedavisini destekler ve doğal C vitamini kaynağıdır.

 

ÇİNKO NASIL ETKİ EDER?

Bağışıklık sisteminin en önemli salgı bezlerinden biri olan timusun fonksiyonlarında, T-hücreleri ve lenfositler gibi akyuvarların üretim ve fonksiyonlarında görev alır. Bağışıklık sisteminin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.

 

İMMUNO TABLETİ KİMLER KULLANABİLİR?

Bağışıklık sistemi zayıf olanlar, özellikle kronik veya tekrarlayan patolojik hastalıkları olanlar, sık sık grip olanlar, üst solunum yolu hastalıkları, bronşit, astım, alerji, alerjik astım, mevsimsel alerji, KOAH, antizem, romatizma, artrit, otoimmün sistem hastalıkları, kronik ağrılar, siyatik, diyabetik, hepatit, prostat büyümesi tedavisi görenler için destek ürünü olarak kullanılması önerilir.

 

İMMUNO TABLETİ KİMLER KULLANIRKEN DİKKAT ETMELİDİR?

Kan sulandırıcı ilaç kullananlar, hamileler ve emziren anneler bu ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Kronik hastalığı olanlar özel kullanım bilgisi almak için uzmana danışmalıdır.

 

İMMUNO TABLET KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR?

Günde 1 tablet kahvaltısı veya öğle yemeğinden 15 dakika önce alınması önerilir. Kronik hastalığı olanlar kullanım için uzman önerisi almalıdır.

 

İÇERİK

Potasyum L-Askorbat

Hacim arttırıcı (Mikrokeistalin selüloz)

Reişi mantarı ekstresi

Shiitake mantarı ekstresi

Lisiyum meyve ekstresi

Kordisep mantarı ekstresi

Çinko glukonat

Topaklanmayı önleyiciler (Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Silikon dioksit)

 

İMMUNO TABLET AMBALAJ BİLGİSİ VE MENŞEİ NEDİR?

İçerisinde 30 adet tablet bulunmaktadır. Menşei İtalya.

 

Cordyceps mantarı, erkeklerde cinsel performans ve cinsel gücün artmasını destekler, aynı zamanda cinsel iktidarsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Enerjinizin artmasını sağlar.

Reishi mantarı, kadın ve erkeklerde libido artışını sağlayarak cinsel isteksizliğin giderilmesine yardımcı olur.

Goji berry, çok güçlü antioksidan içeriği sayesinde hücre korunumuna yardımcı olurken hücresel yaşlanmayı engeller. Erkeklerde sperm sayısı ve hareketliliğinin artmasına yardımcı olur. Kadınlarda yumurta kalitesinin artmasını destekler. Erkeklerde testosteron seviyesinin artmasına, kadınlarda ise doğurganlık artışına destek olur.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.