750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Curaprox CS 3960 Super Soft Diş Fırçası

Curaprox CS 3960 Super Soft Diş Fırçası

  • Marka: Curaprox
  • Stok Kodu: 50620
  • Barkod: 7612412396003
%7 İNDİRİM
₺219,00
₺203,67
Havale ile ₺10,19 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Curaprox CS 3960 Super Soft Diş Fırçası

Asla çok yumuşak veya çok sert değil.
Konu diş fırçalamak olduğunda; herkesin dişetlerinin ve dişlerinin bileşimi kendine özgüdür. İşte CURAPROX Sensitive diş fırçalarını bu nedenle geliştirdik.
 
Bu fırçaların kılları CUREN®’den yapılmış olup ilk günkü üstün sağlamlıklarını ıslandıkları zaman bile korurlar. Bu sayede, incitmeyen, derin bir fırçalamaya olanak veren çok daha ince liflerin kullanılması mümkün olmaktadır. Küçük, kompakt baş kısmı ile, CURAPROX Sensitive daha yoğun ve daha nazik temizler. CURAPROX CS 3960 ile dişinizi nasıl fırçalarsanız fırçalayın, diliniz farkı derhal algılayacaktır: dişleriniz pürüzsüz ve temiz hissedilecek, doğal ama aynı anda daha beyaz bir görünüme kavuşacaklardır.
 
CS 3960 «super soft»  (0,12 mm çapında Curen)
3960 aktif Curen kıllı, CURAPROX’tan ekstra özel fırça: son derecede yumuşak ve duyarlı.
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.