750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Codage Seasonal Triptyque

Codage Seasonal Triptyque

  • Marka: Codage
  • Stok Kodu: 193954
  • Barkod: 3760215871051
%0 İNDİRİM
₺3.130,00
₺3.130,00
Havale ile ₺156,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

CODAGE, TRIPTYQUE adını verdiği seyahat boyu serum setiyle güzellik dünyasını devrimlendiriyor. Her cildin ihtiyaçlarına uyum sağlayan bu set, mevsimsel cilt endişelerine yanıt veriyor. SEZONLU TRIPTYQUE, 10 ml hacminde ve her bir ürün için günde iki kez sabah ve akşam kullanıma uygun olan en az 1 aylık bir kullanım miktarına sahip olan 3 CODAGE Özel Baskı Serumdan oluşuyor.

Tüm CODAGE serumları, "Mix & Match" konseptine göre bir araya getirilerek bir araya getirilebilir ve karıştırılabilir (karıştırma, bölgeleme ve/veya katmanlama), böylece modern yaşamın sürekli değişen cilt ihtiyaçlarına yanıt verir. Her gün ihtiyacınıza göre serumları değiştirin veya bir araya getirerek %100 uyumlu bir cilt bakımı ve yıl boyunca nemli, parlak ve korunan bir cilt elde edin!

CODAGE, SEZONLU TRIPTYQUE içinde şu Özel Baskı Serumları bir araya getirdi:

SERUM OH MY COLD - Aşırı Soğuk Nemlendirme

SERUM SUMMER TIME - Yaz Koruma ve Konfor

SERUM FALL IN LOVE - Düzeltme ve Canlandırma

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.