750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü

VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü

  • Marka: VenofaMed
  • Stok Kodu: 55527
  • Barkod: 4018839402823
Havale ile ₺3,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler
VenofaMed Aktif Tırnak Bakım Ürünü Aplikatör Kalem

VenofaMed tırnak bakım ürünü aplikatör kalemi tırnağın dış yüzeyine uygulanan ve tırnağın hasar görmüş bölgelerinin bakım ve onarımına yardımcı doğal içerikli bir solüsyondur. Tırnak tarafından anında emilen etkili ve faydalı doğal özler içerir.
Tırnaktaki şekil bozukluğu veya renk değişikliklerinin giderilmesine yardımcı olur. Patentli formülü sayesinde bitki özlerini doğrudan tırnak köküne taşır.
 
Kullanımı :
Haricen kullanım içindir. İlk iki hafta günde iki kere renk değişikliğine uğramış veya hasar görmüş tırnak üzerine uygulanmalıdır. İki haftadan sonra uygulama günde bire düşürülebilir. Uygulama esnasında Venofamed’in tırnağa bir sefer sürülmesi yeterlidir. Solüsyon sorunlu tırnağın içine ortalama bir dakika içinde nüfuz eder, bu süre sonunda günlük yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Tırnağın kalınlığına bağlı olarak 3 ile 8 gün sonunda tırnakta doygunluğa ulaşır. Kullanıma, tırnak yenilenme süresi olan eller için 6-8 ay, ayak tırnakları için 8-12 ay süreyle devam edilmelidir. Kullandıktan sonra ürünün kurumaması için kapağını kapatınız. Aşınan aplikatör uçlarını yenileriyle değiştiriniz.

İçeriği:
Etil Laktat 2,2mg Trletil Sitrat 0,125mg Avustralya Mavi Selvi Ağacı Yağı (Callitris Intratropica) 0,5mg Laktik asit %90 0,0045mg Lavanta Yağı 40/42 (Lavandula Angustifolia Yağı) 0,306850mg Çay Ağacı Yağı (Melaleuca Alternifolia) 0,002468mg
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.