750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
URIAGE BARIESUN MINERAL CREAM SPF+50 100 ML

URIAGE BARIESUN MINERAL CREAM SPF+50 100 ML

  • Marka: Uriage
  • Stok Kodu: 61891
  • Barkod: 3661434001437

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Uriage Bariesun Mineral Cream SPF 50 Mineral Güneş Koruyucu Krem 100 ml Özellikler:

İçerdiği %100 mineral güneş filtreleri sayesinde hassas alerjik ciltler için kimyasal filtrelere karşı hassasiyet riskini azaltıcı etki sunar. Yüksek koruma ve tolerans sağlayan ürünün kullanımı kolaydır ve hızla emilir. Kremsi ve yağlı olmayan yapısı ile suya dayanıklıdır. Hassas ve kırılgan çocuk ve yetişkinler için ideal kullanım kolaylığı sunar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili ve üst düzeyde korumayı en iyi şekilde gerçekleştirir. Yüksek faktörlü güneş koruyucu ürün yoğun güneş ışığına karşı üst düzeyde bakım gerçekleştirir. Paraben, alkol içermeyen ürün son derece etkili bir bariyer geliştirerek cildin korunmasına destek olur.

 

Vücuda Etkisi: Mineral içerikli ürün hassas ve alerjik ciltler için geliştirilmiştir. Hassas ve kırılgan çocuk ve yetişkinler için geliştirilmiş ürün cildi UV ışınlarına karşı korur. Yoğun güneş ışınlarına karşı yüksek faktörlü koruma sağlar. Cildi serbest radikallere karşı maksimum düzeyde korur. Nemlendirici ve besleyici bakım sunan ürünle ileri düzeyde koruyuculuk sağlanır.

Uygulana Bölge: Yetişkin ve çocuklar için kullanılan ürün hassas ciltlerde son derece etkilidir.

Kullanım Şekli: Etkili ürün güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanmalıdır. Uygulama her 2 saatte bir tekrarlanmalıdır. Sürekli koruma sağlamak için özellikle yüzme ve spor sonrasında ürünün yenilenmesi gerekmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanmalıdır. Gerekirse tekrar etmesinde sakınca yoktur.

Not: Bebeklerve küçük çocuklarda çok yüksek faktörlü güneş koruyucu ürünler kullanılıyor olsa dahi güneşe maruz bırakmamak gerekir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.