750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
The Organic Pharmacy Purifying Seaweed Clay Mask 40ml

The Organic Pharmacy Purifying Seaweed Clay Mask 40ml

%20 İNDİRİM
₺2.699,00
₺2.159,20
Havale ile ₺107,96 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

The Organic Pharmacy Purifying Seaweed Clay Mask 40ml

 

Arındırıcı yosun kil maskesi;  gözenekleri derinlemesine temizleme maskesidir. Tüm cilt tipleri kullanabilir ama özellikle lekeli ve siyah noktası yoğun olan ciltlerde kullanabilir. Kil siyah noktaları tamamen dışarı çıkarır. Yosun ise cildi yatıştırır, cilde parlaklık ve ışıltı kazandırır. Çam kabuğu ve C vitamini cilde enerji verir. Antioksidanlar ise cildin taze, temiz bir şekilde cildin canlı ve taze görülmesini sağlar.

Anahtar İçerik:
Lavanta, Vitamin C, Okaliptüs, Çam Kabuğu, Kil, Spirulina

Uygulama:
Yağlı ciltler haftada 3 kez, normal ve kuru ciltler haftada 1 kez kullanılmalıdır. Maskenizi yoğun bir şekilde sürün ılık 100 organik koton Organic Muslin Cloth maskenin üzerine yerleştiriniz ve 3-7 dakika bekletiniz ve ardından ılık suyla durulayınız.
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.