750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Tepe Interdental Gel - Arayüz Jeli 20 ml

Tepe Interdental Gel - Arayüz Jeli 20 ml

  • Marka: Tepe
  • Stok Kodu: 49629
  • Barkod: 7317400010137
Havale ile ₺2,25 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Tepe Interdental Gel - Arayüz Jeli


Tepe Arayüz Fırçaları İçin Diş Arasını Temizleme Jeli

Kolay Kullanımlı Güçlü Çürük Engelleme

 
Diş çürüğü dünyada en yaygın hastalıklardan biri olup geniş bir kitlede ve her yaş grubunda karşılaşılabilir. Dişlerin komşu olduğu yüzler çürük gelişimi için risk alanları olup bunun çözümü için en kuvvetli koruma floride TePe interdental jeldir. TePe arayüz fırça ile florid uygulamayı sağlayan yeni teknik etkin temizlik, çürükten koruma ve ferahlatıcı bir tat sağlar.
 
Kanıtlanabilir Etkinlik

Arayüz jelinin arayüz fırça ile kombine kullanımında elde edilen test sonuçları mükemmeldir. Florid jelin içine batırılan arayüz fırçanın aproximal bölgedeki florid dağılımı diğer tekniklere göre daha etkin bulunmuştur. Çalışmalar göstermiştir ki bu metod standart floridli diş macunu ile fırçalamaya ek bir etkinlik sağlar. Buna ilaveten %0,32 NaFden daha etkin olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.