750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Symbiosys Alflorex Probiyotik 30 Kapsül

Symbiosys Alflorex Probiyotik 30 Kapsül

  • Marka: Biocodex
  • Stok Kodu: 122853
  • Barkod: 3583316027505
%10 İNDİRİM
₺560,12
₺504,11
Havale ile ₺25,21 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Symbiosys Alflorex Probiyotik 30 Kapsül

Symbiosys Alflorex 30 Kapsüliçerisinde bulunan probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Gluten ve içermemesi sayesinde diyet yapanlara ve laktoza alerjisi olan kişiler için kullanıma uygundur. Her kapsül orijinal 1 milyar Bifidobacterium infantis içerir. İlaç değildir. Etkisi kullanmayı bıraktığınızda kaybolur. Bu yüzden düzenli kullanımı gereklidir.

Kullanım Şekli

En iyi sonucu elde etmek için en az 4 hafta boyunca günde 1 kez Symbiosys Alflorex kapsül kullanınız. Yiyeceklerle ya da açken alabilirsiniz. Tercihen ilk kullanımdan itibaren 30 gün içerisinde tüketiniz.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.