150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Solgar St. John's Wort Herb Extract 60 Kapsül
  • Marka: Solgar
  • Stok Kodu: 50
  • Barkod: 0033984041493
₺108,90

 

Öne Çıkan Bilgiler
İÇERİK: 
  • 300mg Ham Sarı Kantaron (St John's Wort) tozu
  • 175mg Sarı Kantaron (St John's Wort)
Sarı kantaron olarak bilinen St. John's Wort bitkisi, özellikle Türkiye'nin batı kesimlerinde yaygın şekilde yetişir. Uzun yıllardır sarı kantaron yaygın olarak kullanılan bir bitkidir. Günümüzde sarı kantaron bitkisi takviye edici gıda formunda, negatif duygu durumunu tersine çevirmek için kullanılıyor. Satın alacağınız Solgar St. John's Wort Herb Extract ürününü içerisinde 60 kapsül bulunur ve orijinal Solgar ürünüdür.
 
Solgar St. John's Wort Herb Extract içeriğinde; soya, mısır, şeker, buğday, gluten, süt ve süt ürünleri bulunmaz. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı ve koruyucu içermez. İçeriğinde sadece sarı kantaron tozu ve sarı kantaron bulunur. VEJETARYEN bireylerin kullanımı için uygundur.
 
 
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.