400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
13 Ürün

SOLANTE

Güneşin altında uzun süre kalmak, vücutta ciddi olumsuz etkilere yol açabilir. Zararlı güneş ışınları cildinizi yıpratmanın yanı sıra cilt lekeleri ve çeşitli cilt rahatsızlıklarına yol açabilir. Üstelik sadece yazın değil, dört mevsim boyunca dikkat etmeniz gerekir. Zararlı güneş ışınlarının etkilerinin minimuma indirmenize yardımcı olan güneş kremleri ihtiyacınız olan vazgeçilmez bir bakım ürünüdür. Kadın, erkek ve çocuk fark etmeden herkesin kullanması gereken güneş kremleri, her yaşa ve cilt tipine uygun olarak bulabilirsiniz. Cildinizi korumayı hedefleyen Solante, ürettiği güneş kremleri ile zararlı güneş ışınlarından sizi korur ve siz de vücudunuzun ihtiyacı olan D vitaminini elde edebilirsiniz. Senelerdir Türkiye’de mevut olan Solante markası, insanlara ciltlerini koruyacak doğal ürünleri sunmaktadır. Her cilt tipine uygun ürünleri bulabileceğiniz Solante ile siz de cildinizi koruyabilirsiniz.

Solante Ürünleri ile Cildiniz Daha Sağlıklı

Güneş koruyucular yılın her zamanı kullanılması gereken ürünlerdir. Zararlı güneş ışınları mevsim fark etmeksizin cildinize zarar verebilir. Çevresel faktörlere karşı direncinizi yükselten bu kremler, herkesin kullanımına uygundur. Cilt tipinize bağlı olarak size çok daha iyi koruma sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz. Solante güneş kremleri sizi sadece korumakla kalmayıp aynı zamanda cildinize bakım yapıp, besleyecek maddeler de içermektedir. Antialerjik malzemeler sayesinde de alerji olmaktan korkmadan rahatça kullanabilirsiniz. Ciltte yağlanma, akne ve sivilce problemleri yaratacak malzemelere sahip olmadığı için bebeklere de uygulanabilmektedir. Bu yüzden birçok ebeveynin bir numaralı tercihidir. Birçok farklı cilt tipi ve kullanım şekline uygun üretilen kremler, sağlıklı bir cilt için gereken her içeriğe sahiptir.

Solanteden Çocuklar için Özel Koruma

Çocuklar günün çoğunu sokakta oynayarak geçirirler. Özellikle yaz aylarında havuzlara vakit geçirmeye başlarlar. Çocukların kemik gelişimleri ve sağlıklı büyümeleri için çok faydalı olan bu tür aktiviteler aynı zamanda vücudun D vitamini ihtiyacını karşılamasını sağlar. Ancak çocuklar D vitamini alırken zararlı güneş ışınlarına da maruz kalırlar. Hassas cilt yapıları ise devamlı güneşe maruz kalmaktan dolayı tahriş olabilir ve zarar görebilir. Bu durumların önüne geçmek için atmanız gereken ilk adım güneş kremi kullanmaktır. Solante güneş kremi ile hem çocuklarınızın hem de bebeklerinizin cildini koruyabilirsiniz. Yüksek faktörlü Solante güneş kremleri ile çocuklarınız koruyabilirsiniz. En iyi koruma için güneş kremini her 3-4 saatte bir tazelemelisiniz.