750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
SkinCeuticals Ce Ferulic 30ml + SkinCeuticals Ce Ferulic 15ml | Çanta Hediyeli

SkinCeuticals Ce Ferulic 30ml + SkinCeuticals Ce Ferulic 15ml | Çanta Hediyeli

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Skinceuticals CE Ferulik 30ml

Cilt görünümünde olumsuzlukların önündeki geçişler ve özelliklerinde önemli bir rol oynar.  3 Etkin İçerikli En İyi Antioksidan Teknolojisine sahip, Allure Dergisi Editörün Seçimi Ödüller Birincilik ödülüne layık görülen  SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım , cilt kontrolünü sağlamak için önemli bir uygulama sağlar.
 
Dermatolojik olarak test sırasında koruyucu  antioksidan bakım , herhangi bir hayvansal bir katkı maddesi içermemektedir. Ciltte 4 gün boyunca kalıcı etkisi bulunan ürün, silinse hatta yıkansa bile çıkmaz, derin koruma etkisine devam eder. Güçlü bir anti-oksidan olan C vitamini bol miktarda içerir.
 
Kullanım Şekli:
Sabahları ya günün uygun görülen saatinde, temizlenmiş organları 4-5 damla günlerde tavsiye edilen  antioksidan bakım , parmak uçları ile dairesel hareketlerle masaj yaparak, tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesinde ince bir tabaka halinde uygulanır.

Ürün Bileşimi:
Aqua (Su), Dipropilen Glikol, Askorbik Asit, Gliserin, Leureth-23, Fenoksietanol, Tokoferol, Ferulik Asit, Sodyum Hiyalüronat, D31590/4

 

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.