750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Protefix Protez Diş Yapıştırıcı Krem 47gr

Protefix Protez Diş Yapıştırıcı Krem 47gr

  • Marka: Protefix
  • Stok Kodu: 50689
  • Barkod: 4009932002133
Havale ile ₺1,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Protefix Protez Yapıştırıcı Krem

Ağızda çeşitli nedenlerle oluşan estetik bozuklukların ve ya kaybedilmiş olan dişlerin  yerine konulan, kişilerin estetik ve fonksiyonel olarak ihtiyaçlarını karşılayan tüm yapay oluşumlar protez olarak adlandırılmaktadır. Protezde hastanın kaybolan fonksiyonları tekrar kazandırılmaya çalışılırken aynı zamanda bozulan konuşmasının  da düzeltilmesi ve estetik görünümün de daha iyi olması amaçlanmaktadır. Bu etkileri oluştururken diş protezinin sürekli temiz olması gerektiği unutulmamalıdır.

 Protefix Yapıştırıcı Krem diş protezleri üzerinde görülen tutma gücü problemlerini ortadan kaldırmak için üretilmiştir.

Tatsız olduğu için ağızda herhangi bir etkiye sebebiyet vermez tat bırakmaz. Islak protezlere uygulanabildiği için pratiktir. Güçlü yapıştırma etkisi uzun süreli uygulamalara yardımcı olur. Protezde bulunan boşluklara yiyecek artıklarının dolmasını engeller.

 Kullanım Şekli;

Protefix extra güçlü yapıştırıcı kremi aralıklı olarak ıslak protezin üzerine sürülür. Daha sonra çenenin üzerine oturacağı üst ve alt çene protezi derinliklerinin içine, gerekli olması halinde üst çene protezi damak plakasının arka tarafına da protefix ekstra güçlü yapıştırıcı kremi sürülebilir. Daha sonra diş protezi takılır ve birkaç saniye süreyle çeneyle sıkıştırılır. Yemek yemeden önce yaklaşık 5 dakika kadar beklenir.  Protefix ekstra güçlü yapıştırıcı kremi tasarruflu kullanılmalıdır. Dozu kaçırıldığı takdirde protezin yapışma gücü olumsuz yönde etkilenebilir. Genelde optimal dozun bireysel gereksinmelere göre ayarlanması tavsiye edilir. Tüp kullanıldıktan sonra itinayla kapatılmalı ve ağız kısmı sürekli olarak temiz ve kuru tutulmalıdır.

 
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.