750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 5.5 Açık Kestane Akaju

Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 5.5 Açık Kestane Akaju

  • Marka: Phyto
  • Stok Kodu: 194744
  • Barkod: 3701436911522
%0 İNDİRİM
₺549,00
₺549,00
Havale ile ₺27,45 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası, saçları doğal ve bitkisel bileşenlerle boyamak için özel olarak formüle edilmiş bir üründür. "5.5 Açık Kestane Akaju" olarak adlandırılan renk tonu, açık kestane tonlarına akaju vurguları ekleyen doğal ve sıcak bir renk sunar.

Bu bitkisel saç boyası, amonyak, paraben, reçine ve PPD içermez, böylece saçı daha az zarar vererek boyar. Formülündeki bitkisel bileşenler saçı güçlendirir, besler ve parlaklık kazandırır. Renk tonu uzun süre dayanıklıdır ve saçlara doğal bir görünüm sağlar.

Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası, evde saç boyama işlemi için kullanılabilecek etkili ve güvenilir bir üründür. Ancak, saç boyama işlemi öncesinde kullanım talimatlarını dikkatlice okumanız ve gerekli önlemleri almanız önemlidir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.