750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Phyto Color 7D Saç Boyası (Dore Sarı Golden Blonde)

Phyto Color 7D Saç Boyası (Dore Sarı Golden Blonde)

  • Marka: Phyto
  • Stok Kodu: 1207
  • Barkod: 618059109706
Havale ile ₺3,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Bitkisel içeriği sayesinde alerji ihtimalini oldukça düşürür. Kalıcı etkisi sayesinde uzun süreli doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. İçeriğinde bulunan çay dikeni özü sayesinde saçlarınızda canlı bir görünüm ve kalıcı etki yaratır. Uzun süreli kalıcı renkleri sayesinde Phyto Bitkisel Saç Boyası sizin için vazgeçilmez bir ürün haline gelecek.

İçeriğinde paraben ve resorsinol yer almayan bu saç boyası; alerji riskini en aza indirecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Krem yapısı sayesinde saçınıza uygulamak diğer saç boyalarıyla karşılaştırıldığında oldukça basittir. Uçtan dibe kadar eşit bir dağılım meydana geleceğinden, saçlarınızdaki kapanma oranı da aynı oranda artacaktır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.