750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Neostrata Correct Pürüzsüzleştirici Glikolik Pelling 75 gr

Neostrata Correct Pürüzsüzleştirici Glikolik Pelling 75 gr

  • Marka: NeoStrata
  • Stok Kodu: 181104
  • Barkod: 732013301019
%0 İNDİRİM
₺4.410,00
₺4.410,00
Havale ile ₺220,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

NeoStrata Correct Pürüzsüzleştirici Glikolik Peeling Özellikleri: Bu ürün, parlak, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt görünümü için kimyasal ve fiziksel eksfoliyasyonu bir araya getirir. Tek adımlı parlatıcı peeling, profesyonel düzeyde alumina kristalleri ile %10 glikolik asiti birleştirerek cilt yüzeyinde anında yenilenme sağlar. İkili fiziksel ve kimyasal etki, gözenekleri arındırmaya ve temizlemeye yardımcı olur. Cilt yüzeyindeki ölü hücreleri hızla uzaklaştırır. Daha ışıltılı, yumuşak ve canlı bir cilt görünümü için tasarlanmıştır.

NeoStrata Correct Pürüzsüzleştirici Glikolik Peeling Nasıl Uygulanır? Temiz, ıslak bir yüze haftada 2-3 kez uygulayın. Göz çevresinden kaçınarak 30 saniye boyunca dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın. Ürünü 2 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın.

Ürün Sunumu: 75 gr orijinal ambalajında satışa sunulmaktadır. NeoStrata markasına ait fabrikalarda hijyenik ortamlarda üretilmiştir ve markanın güvencesi altındadır. Sitemizde son kullanma tarihi geçmiş ürünler satılmamaktadır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.