750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
NBL Probiotic Gold 20 Şase

NBL Probiotic Gold 20 Şase

  • Marka: Nbl
  • Stok Kodu: 56443
  • Barkod: 8699540250383
%16 İNDİRİM
₺626,00
₺525,84
Havale ile ₺26,30 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

 Ürünün İçeriği

İçerisinde toplam 20 saşe bulundurur. Her bir saşede (1 şase= 2 g toz,1 günlük doz); Lif -962.825 mg probiyotik mikroorganizma (lactobacillus acidophillus, lactobacillus rhamnosus, enterococcus faecium, bifidobacterium bifidum,bifidobacterium longum) -2.5x109 kob Vitamin C (L-Askorbik asit)- 75 mg Vitamin E -7.5 mg Vitamin A- 600.6 ㎍RE Vitamin B6 (Piridoksin hidroklorür) -1.9844 mg* Vitamin B2 (Riboflavin)- 1.6 mg* Vitamin B1 (Tiamin hidroklorür) -1.404 mg* bulundurur. * Ürün, Günlük Beslenme Referans Değerinin; Vitamin C yönünden %94'ünü, Vitamin E yönünden %63’ünü, Vitamin A yönünden %75’ünü,Vitamin B6 yönünden (Piridoksin hidroklorür) %142’sini,Vitamin B2 yönünden (Riboflavin) %114’ünü, Vitamin B1 (Tiamin hidroklorür ) yönünden %128’ini karşılar.

- Ürünün İçeriğindeki Mikroorganizmaların Faydaları Probiyotikler, özellikle sindirim sistemi sağlığınız için iyi olan canlı bakteriler ve mayalardır. Genellikle "iyi" ve/veya "yararlı" bakteriler olarak adlandırılırlar; çünkü bağırsaklarınızın sağlıklı kalmasına yardımcı olurlar. Sinirim sisteminde:

- Probiyotik takviyeleri ile zenginleştirilmiş gıdalar tüketmek, ülseratif kolit ve Crohn hastalığı gibi hastalıklar da dahil olmak üzere, enflamatuar bağırsak hastalıklarından korunmaya yardımcı olabilir. Probiyotikler kullanarak, genellikle bir antibiyotik tedavisinden sonra görülen zayıf bağırsak bakterilerinin çeşitliliğini yeniden inşa etmek mümkündür. Ek olarak, probiyotik takviyeleri ile antibiyotiklerin vücudunuzdaki etkinliğini artırabilir ve vücudunuzdaki bakterilerin antibiyotiklere dirençli hale gelmesini önleyebilirsiniz.

- Ruhsal sorunların giderilmesinde: Probiyotikler yapılan bir araştırmaya göre depresyon etkilerinin hafifletmede etkili bulunmuş ve bununla birlikte, biraz daha şaşırtıcı bir sonuç, probiyotiklerin otizmin bazı belirtilerini etkilediği de görülmüştür. Bağışıklık güçlendirmesi ve enflamasyon (iltihap) azalmasında: Yeni suşlarının ek veya tamamlayıcı bir tedavi olabileceğini ve anti-enflamatuar etki nedeniyle bağışıklıkla ilişkili hastalıkların geniş kapsamında önleyici potansiyeline sahip olabileceği önerilmiştir.

- Sağlıklı bir ciltte: Akne oluşumunu engellemede ve cilt sağlının korunmasında probiyotiklerin önemi araştırmalar tarafından gösterilmiştir. Alerjik reaksiyonların azaltılmasında: Kötü bağırsak bakterisi olan bebeklerin, yaşamlarının ilk iki yılı sonrasında gıda alerjisi geliştirme riski daha fazladır. Probiyotiklerin,gıda alerjisi oluşumunda ve/veya alerji semptomlarını azaltmaya yardımcı olmasının sebebi, özellikle de bağırsaklardaki kronik iltihaplanmayı azaltması ve bağışıklık tepkilerini düzenlemesinden kaynaklanmaktadır. Yüksek tansiyonda: Probiyotiklerin lipid profillerini (kolesterol ve trigliseritler gibi kandaki maddelerin miktarı) iyileştirerek, kan basıncını düşürmeye yardımcı olur.

- Diyabette: Probiyotik açısından zengin bir beslenme, diyabet geliştirme riskini azaltabilir. Karaciğer hastalıklarında: Bağırsak mikrobiyota modülasyonu, NAFLD (Non Alcoholic Fatty Liver Disease-Alkolik Olmayan Yağı Karaciğer Hastalığı) için yeni bir tedaviyi temsil etmektedir. Ağız sağlığında faydalı etkileri vardır. İdrar yolları ve ürogenital sağlıkta faydalı etkileri vardır. Ürünün İlgi Çekici Özellikleri: İçerdiği probiyotik organizmaların yanında prebiyotik besin maddelerini de içeriğinde barındırmaktadır.(Prebiyotikler, probiyotikler için besin görevi gören sindirilmeyen karbonhidratlardır. Probiyotikler ve prebiyotikler kombine edildiğinde, yararlı bir şekilde etkileşirler.) 

Ürün Menşei Güney Kore’dir.

Kullanım: Bu ürün yetişkin kullanımı için dizayn edilmiştir. Günde 1 kez sabah veya akşam yemekle beraber veya yemekten sonra isteğe göre gıda, su, süt ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılabilir. Günlük doz miktarı 1 saşedir. Süt ve süt ürünleri içerdiğinden, süt ve süt ürünlerine karşı alerjiniz varsa bu ürünü kullanmayınız.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.