750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Mustela Prevention Çatlak Kremi 150 ML 2 'li Set - Çatlak Oluşumunu Önleyici Krem

Mustela Prevention Çatlak Kremi 150 ML 2 'li Set - Çatlak Oluşumunu Önleyici Krem

  • Marka: Mustela
  • Stok Kodu: 145699
  • Barkod: 3504105090340
Havale ile ₺10,00 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler
 

 

Ürün Adı:Mustela Prevention Çatlak Kremi 150 ML

Ürün Markası:Mustela

Ürün Boyutu: 150 ml

Ürün Hakkında:Mustela Prevention Çatlak Kremi 150 MLolmasına rağmen büyük işler başarıyor. Çatlaklar oluşmadan önce kullanılmaya başlanmalıdır. Çünkü düzenli olarak kullanılması halinde ilk günlerden itibaren yavaşça esneyen cildiniz neme doymalıdır. Kuru kalan cildin gebelik nedeniyle çatlaması mümkün oluyor. Hamileler için her gün göbek, göğüs ve basen bölgelerine sürülen ürün, cildin nemli kalmasına yardımcı oluyor. Böylece cilt daha esnek ve çatlaklarla mücadele eden hale geliyor.

Mustela Prevention Çatlak Kremi 150 ML

Hamilelik döneminde çatlakların oluşmasını önlemek için ürünü kullanabilirsiniz. Son derece etkili olan ve sonucundan memnun kalacağınızMustela Prevention Çatlak Kremi 150 MLkilo alırken cildinizin çatlamasını engeller.

Kullanım Yeri:Göbek, basen, kalça, göğüsler.

Kullanım Şekli:Temiz ve kuru cilde günde dairesel hareketlerle sürülerek yedirilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı:Her sabah ve akşam göbek, göğüs, basen, kaçla ve göğüs bölgesine sürülür. Hamileliğin ilk günlerinden itibaren kullanılır.

Ün Menşei: Fransa

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.