750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Milk Color No:3 Koyu Kestane Kalıcı Kit Boya

Milk Color No:3 Koyu Kestane Kalıcı Kit Boya

  • Marka: Milk Shake
  • Stok Kodu: 216073
  • Barkod: 8681127021981
%0 İNDİRİM
₺450,00
₺450,00
Havale ile ₺22,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Yoğun Renk Pigmentleri: Saçınıza yoğun pigmentler girerek uzun ömürlü ve yoğun renkler elde etmenizi sağlar. Nemlendirici Etki: Saçınızı nemlendirir. Saçı Güçlendirir ve Besler: Saçınızı güçlendirir ve besler. Parlaklık: Saçınıza parlaklık kazandırır. Uzun Ömürlü Renk: Uzun ömürlü saç rengi sağlar. Mükemmel Beyaz Kapatma: Beyazları mükemmel şekilde kapatır. Kolay Kullanım: Kullanımı kolaydır.

İçerik Bilgisi: Süt Proteinleri Ayçiçeği Yağı Bal Kutunun İçindekiler: 1 evde uygulama kılavuzu 1 milk color (40 ml) 1 developer emulsion (60 ml) 1 çift eldiven 1 color maintainer şampuan (10 ml) 1 color maintainer conditioner krem (10 ml)

Kullanım: Hazırlama ve Karıştırma: Eldivenleri takın. Tüp içeriğini oksidan içeren şişenin içine boşaltın ve iyice karıştırın. Şişenin ucunu çıkarın ve uygulamaya başlayın.

Uygulama: Saç çizgisinden itibaren uygulamaya başlayın. Uygulama şişesinin ucunu kullanarak saçı tutamlara ayırın. Saçınızın geri kalanına eşit miktarda yayın. Süre tamamlandığında iyice durulayın. Color maintainer şampuan ile yıkayın, durulayın ve color maintainer conditioner krem kullanın. Saçınız şekillendirmeye hazırdır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.