750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Milk Shake Colour Care Deep Conditioning Mask 200 ml

Milk Shake Colour Care Deep Conditioning Mask 200 ml

  • Marka: Milk Shake
  • Stok Kodu: 216002
  • Barkod: 8032274147831
%0 İNDİRİM
₺880,00
₺880,00
Havale ile ₺44,00 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Ürününüzün faydaları boyalı saçlar için yoğun bir bakım kremi olarak öne çıkıyor. İşte faydaları: Yoğun bakım kremi formülü, aktif bileşenlerin konsantresi ile renk stabilitesinin dayanıklılığını artırır. Saçları nemlendirir ve besler, böylece sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır. Saçları ağırlaştırmaz, hafif bir yapıya sahiptir. Kolay tarama sağlar, saçları düğümlenmeden taranmasını kolaylaştırır.

Kullanım şekli oldukça basittir: Temiz, nemli saça uygulayın. Birkaç dakika bekletin, ürünün saça nüfuz etmesine izin verin. Saçları tarayın, böylece ürünün homojen bir şekilde dağılmasını sağlayın. Son olarak bol su ile durulayın. Bu adımları takip ederek saçlarınıza yoğun bakımı sağlayabilir ve boyalı saçlarınızın renk stabilitesini koruyabilirsiniz.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.