750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici Kalem

Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici Kalem

  • Marka: Mavala
  • Stok Kodu: 189121
  • Barkod: 7618900995802
%0 İNDİRİM
₺1.310,00
₺1.310,00
Havale ile ₺65,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Tırnağın hızlı bir şekilde sertleşmesine yardımcı olarak yumuşak, ayrılan veya soyulan tırnakları normale dönüştüren pratik ve kullanışlı bir kalemdir. Formülü, tırnağın üç tabakasını bir araya getirerek tırnağı sertleştirir. Bu kalem, alt taban veya cilaya ihtiyaç duymadan nüfuz eden bir sıvı solüsyon içerir. Kullanım şekli: Ojeyi veya varsa tırnak üzerindeki yağlı tabakayı temizleyin ve tırnakları iyice temizleyin. Ürünü, keçeli uç yardımıyla sadece tırnakların serbest ucuna uygulayın. Sabitleşmesi için bir dakika kadar bekleyin. Tırnaklarınız yeterince sertleşene kadar haftada en fazla iki kez uygulayın. Sonrasında ihtiyaç duyulursa ayda iki ila üç kez uygulanabilir.

Önemli: Uygulamadan önce tırnak etlerini ve tırnak çevresindeki deriyi yağ ile koruyun. Tırnak ucu altına, tırnak etlerine veya cilde uygulamayın, cilt sertleşmesini önlemek için bu önemlidir. Eğer deriye temas ederse, nemli bir pamukla silin. Formaldehit içerir. Ciddi hasar görmüş tırnaklarda kullanmayın. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın ve talimatları dikkatle izleyin.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.