750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Lipozomal Quercetin 125 mg 30 Kapsül

Lipozomal Quercetin 125 mg 30 Kapsül

  • Marka: Lipozone
  • Stok Kodu: 180512
  • Barkod: 8682291511414
%0 İNDİRİM
₺450,00
₺450,00
Havale ile ₺22,50 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

"Lipozomal Quercetin 125 mg 30 Kapsül", lipozomal teknoloji kullanılarak formüle edilmiş bir quercetin takviye edici gıda ürünüdür. Quercetin, flavonoidlerden biri olan ve doğal olarak birçok bitkide bulunan bir bileşiktir.

Antioksidan özelliklere sahip olan quercetin, vücudu serbest radikallerden koruyabilir ve inflamasyonu azaltabilir. Lipozomal formülasyon, quercetin moleküllerinin daha iyi emilimini sağlayarak vücut tarafından daha etkili bir şekilde kullanılmasına yardımcı olabilir. Bu, içerdiği quercetin miktarının daha az olmasına rağmen, etkisinin daha güçlü olabileceği anlamına gelir.

Quercetin takviyeleri bağışıklık sistemini güçlendirmek, alerjik reaksiyonları hafifletmek, iltihaplanmayı azaltmak ve genel sağlık üzerinde olumlu etkilere sahip olmak için kullanılır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.