750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Lipozone Kids Lipozomal Demir Drop 15 ML

Lipozone Kids Lipozomal Demir Drop 15 ML

  • Marka: Lipozone
  • Stok Kodu: 210085
  • Barkod: 8682291511650
%0 İNDİRİM
₺340,00
₺340,00
Havale ile ₺17,00 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

"Lipozone Kids Lipozomal Demir Drop 15 ML", çocuklar için özel olarak formüle edilmiş bir demir takviye ürünüdür. Lipozomal formülasyon, demirin daha iyi emilimini sağlayarak vücut tarafından daha etkili bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Demir, vücut için temel bir mineraldir ve özellikle çocukların büyüme ve gelişimi için önemlidir. Demir eksikliği, çocuklarda anemi gibi sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle, demir takviyeleri çocukların sağlıklı büyüme ve gelişmesini desteklemek için önemlidir. "Lipozone Kids Lipozomal Demir Drop", genellikle demir eksikliği olan çocuklar için kullanılır ve özellikle demir emiliminin zor olduğu durumlarda tercih edilebilir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.