750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
32 Ürün

SAĞLIKSEPETİ.COM’DAKİ LAB SERIES CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİYLE BAKIMINIZI İHMAL ETMEYİN

Lab Series Türkiye erkeklere özel cilt bakımı ürünleri geliştirmekte olan bir markadır. Lab Series Age Rescue face lotion, cildinizin anında parlamasını ve 24 saat boyunca canlandırıcı bir tazelik hissini yaşamasını sağlar. Lab series hafif jel losyonu içeriğinde yorgun ve donuk cildin görünümünü yenilemek için gingeng, kafein ve B3 vitamini uyarı gücünden yararlanır.  Ayrıca C vitamini ve anti-reflekslerle, bu formül cildi hemen parlatırken, hafifçe soyma maddeleri daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt görünümün elde edilmesini sağlar. Lab Series Pro Ls All-In-One Face Treatment kırışıklıkları azaltmaya ve cilt temizliğine yardımcı olur ve cildinizde oluşan kızarıkları yatıştırır. Erkekler için olan anti aging nemlendirici tıraşın ardından kullanım için özel olarak üretilmiş olup tıraşın ardından temiz yüz ve boyun bölgesini nemlendirmek için kullanılmaktadır. Lab Series Pro Ls lip balm nane aromasıyla içeriğiyle hassas dudakları nazikçe besleyerek çatlakları ve kurulukları iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Yüksek nem desteği sayesinde dudakların kadife yumuşaklığında ve pürüzsüzlüğünde gelişimine destek sağlamaktadır. Lab Series multi-action face wash cildinizdeki ölü cilt kalıntılarını ve yağı gidererek gözeneklerinizin açılmasını sağlayan köpüklü krem temizleyicidir. Yüz ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayabileceğiniz tanecikli yapısı ile pürüzsüz bir cilde ulaşmanızı sağlar. Lab Series men’s face lotion cildi hızlıca parlatır ve 24 saat boyunca hafifçe canlandırıcı bir tazelik hissi yaratır. Lab Age Rescue face losyonu etkili nemlendirici bileşenleri ile ince çizgileri daha az görünür bir hale getirir ve sağlıklı bir cildin en büyük yardımcısıdır. Lab Series Treat cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olurken bir yandan da yıpranma ve kızarıklık görünümünü azaltmaktadır. Özellikle tıraş sonrasında cildi nemlendirirken cildin temiz ve parlak görünmesini sağlar.

LAB SERIES VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ EN UYGUN FİYATLARLA SAĞLIKSEPETİ.COM’DA!

Lab Series Skincare For Man vücut şekillendirici jelin içeriğinde keratin, soya proteini ve kafein bulunmaktadır. Lab Series Skincare For Man ne işe yarar sorusunun cevabı ise karın bölgesinin daha sıkı görünmesine yardımcı olmaktadır. Lab Series Skincare For Men Deodarant roll- on yıpratmayan yapısı ile koku ve ter oluşumunun yok olmasına yardımcı olmaktadır.

LAB SERIES SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARIYLA SAĞLIKSEPETİ.COM’DA!

Lab Series Şampuan ürünleri erkeklere özel geliştirilmiş formülü sayesinde saçlarınıza gereken bakımı yapmanızı sağlamaktadır. Lab Series Skincare For Men saç kremi geliştirilmiş zengin içeriği ile saç dökülmesi, kırılma, kuruluk ve donukluk sorunlarına karşı bakım yapmaktadır. Lab series saç bakım ürünleri saçların nemlenmesine yardımcı olurken bir yandan da saç problemlerinize karşı savaşmaktadır. Lab Series yorumlarına bakıldığında kullanan kişilerin büyük çoğunlukla memnun kaldıkları görülmektedir.