750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Konjac Yeşil Kil Yüz Süngeri (Tam Boy Kuru)

Konjac Yeşil Kil Yüz Süngeri (Tam Boy Kuru)

  • Marka: Konjak
  • Stok Kodu: 84441
  • Barkod: 700175367112
Havale ile ₺2,13 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Karma ve yağlı t bölge cildi için mükemmel yüz süngeri, Fransız Yeşil Kil içeren Konjac Süngerimiz gözenekleri sıkılaştırır, cildi tonlar ve hasarlı cilt hücrelerini canlandırır. En iyi Fransız Kil ile harmanlanmış bu, daha pürüzsüz ve taze bir cilt ortaya çıkarmak için doğal olarak safsızlıklar ve toksinler çıkarır. Yaklaşık 8 cm genişliğinde, kolay temizlik için avucunuzun içine mükemmel şekilde oturur. Doğal cilt bakımında en üst düzeyde su ekleyin.

Depolama Bilgileri

Kullanımdan sonra süngeri iyice durulayın, havadar veya sıcak ve kuru bir yerde asmadan veya kurumadan önce fazla suyu (asla bükmeyin veya sıkmayın) sıkın (buzdolabındaki bir torbada saklanabilir veya ısıtılmış bir havlu askısına yerleştirilebilir).

Hazırlık ve Kullanım

Kullanmadan önce Konjac süngerini ılık suda durulayın. Sünger kurumuşsa, cildinize temas etmeden önce daima suyu tamamen emmesine izin verin.

Ölü cilt hücrelerini pul pul dökmek ve derinlemesine temizlemek için yüze ve vücuda dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Masaj yorgun cildi canlandıracak ve cildin yenilenmesini teşvik edecektir. İstenirse süngere sabun veya temizleme çözeltisi eklenebilir, ancak gerekli değildir.

Konjac Puff Sünger, elinizin avuç içine güzelce oturur ve yüz ve vücudu yıkamak için bir doddledır. Hafif ve günlük kullanım için mükemmeldir. Süngeriniz birkaç ay sürmelidir, ancak yorgun görünmeye başladığında veya parçalanmaya başladığında. Lütfen değiştirin.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.