750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Imuneks Şurup Takviye Edici Gıda 150 ml

Imuneks Şurup Takviye Edici Gıda 150 ml

  • Marka: Imuneks
  • Stok Kodu: 21574
  • Barkod: 8680176000442
%7 İNDİRİM
₺335,00
₺311,55
Havale ile ₺15,58 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Imuneks Şurup Takviye Edici Gıda 150 ml

Imuneks Ş  Şurup 150 ml, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olmak için geliştirilmiş takviye edici gıdadır.

- Imuneks Şurup 150 ml'ın içeriğinde Beta Glukan ve C Vitamini bulunmaktadır. İçeriğindeki beta glukan çeşidi, 1,3 – 1,6 beta glukandır. 

 

- Beta Glukan, ekmek mayasından (Saccharomyces cerevisiae) elde edilen bağışıklık sistemini güçlendirmeye destek olan doğal bir maddedir. Kişinin kendini zinde hissetmesini sağlamaya çalışır.

- Beta Glukan’ın antioksidan özelliği vardır. Bağışıklık sisteminin desteklenmesine katkı sağlar. Birçok zararlı dış etmene karşı vücut direncinin güçlenmesine destek olur.

- C Vitamini, vücut direncini artırmaya katkı sağlar ve soğuk algınlığına karşı destek olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur. Antioksidan özelliği nedeniyle vücudu zararlı maddelerden arındırmaya destek olur. Vücuda enerji kazandırmaya katkıda bulunur. Göz sağlığına destek olur.

- Imuneks  Şurup 150 ml, GMP (Good Manufacturing Practices - İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilmiştir.

Kullanım Şekli:

- Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı ve şekli; Gıda takviyesi olarak günde 1 ölçek kullanılması tavsiye edilir.

- Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine asla geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

 

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.