750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Gülsha %100 Saf Esansiyel Gül Yağı

Gülsha %100 Saf Esansiyel Gül Yağı

  • Marka: Gülsha
  • Stok Kodu: 179860
  • Barkod: 8680434311501
Havale ile ₺219,95 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

Gülsha %100 Saf Esansiyel Gül Yağı, Gülsha'nın özel formülasyonu ile üretilmiş saf ve doğal gül yağıdır. Bu yağ, gül yapraklarının özel bir işlemle damıtılmasıyla elde edilir ve saf bir şekilde sunulur. Gül yağının benzersiz kokusu ve cilde sağladığı faydalar nedeniyle cilt bakımında ve aromaterapide popüler bir tercihtir.

Gül yağının cilt bakımı alanında kullanımı, cildin nemlenmesini, yatışmasını ve beslenmesini sağlar. Ayrıca, antioksidan özellikleri sayesinde cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur ve cildin genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Aromaterapide ise gül yağı, sakinleştirici ve stres giderici özellikleriyle bilinir, duygusal dengeyi destekler ve zihni rahatlatır.

Gülsha %100 Saf Esansiyel Gül Yağı, cilt bakımı, masaj, banyo veya aroma terapi uygulamaları için kullanılabilir. Ancak, saf esansiyel yağların dikkatli kullanılması gerektiğini unutmayın. Genellikle bir taşıyıcı yağ ile seyreltilerek kullanılması önerilir ve cilde doğrudan uygulanmadan önce ciltte ufak bir bölgede test edilmelidir.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.