750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi 30 ml

Gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi 30 ml

  • Marka: Gülsha
  • Stok Kodu: 176208
  • Barkod: 8680434318012
%0 İNDİRİM
₺369,00
₺369,00
Havale ile ₺18,45 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, Gülsha'nın özel formülasyonuyla üretilmiş bir el bakım kremidir. Bu krem, cildi nemlendirir, besler ve yumuşatırken aynı zamanda el bakımı için gerekli olan korumayı sağlar. Gül özü, içeriğinde bulunan etken maddelerden biridir ve cilde nemlendirici ve yatıştırıcı özellikler kazandırır.

Genellikle 30 ml'lik bir boyutta sunulan bu el bakım kremi, taşınabilir ve pratik bir boyuttadır, bu da günlük kullanım için idealdir. Özellikle kış aylarında veya cildin ekstra bakıma ihtiyaç duyduğu dönemlerde kullanılabilir.

Gülsha Gül Özlü El Bakım Kremi, el bakımı rutininin önemli bir parçası olarak düşünülebilir ve güzel kokusu ve etkili formülasyonuyla öne çıkar.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.