750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası

Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası

%8 İNDİRİM
₺269,00
₺247,48
Havale ile ₺12,38 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 

 
Ürün Adı:
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası 
 
Ürün Markası:
Eda Taşpınar 
 
Etki Alanı:
Güzel bacaklar için sihirli dokunuş  
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Sıkı bir vücuda ve güzel bacaklara sahip olabilmek için yaz, kış kendimize özen göstermemiz gerekir. Doğal at kılı fırçası ile bacaklara yapılan masaj selülit oluşumunu en aza indirir. En iyi sonuç için at kılı fırçanızı yılda bir kez yenilemenizi tavsiye ediyorum.
 
Kullanım Sıklığı:
Bacağınızın arkasının, baldırdan başlayarak aşağıdan yukarıya doğru, orta şiddette baskıyla, kalça üzerine fırçalayın. iç bacak için de kasıklara kadar tekrarlayın. Yerçekimine karşı hareket etmenix gerektiğinden aşağıdan, yukarıya doğru fırçalamanız önem taşıyor. Doğal at kılı fırçasını kuru olarak kullanın.  ihtiyacınıza göre kullanımı tekrarlayabilirsiniz en az günde sabah akşam tekrarlayın.
SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.