750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Dr.Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi

Dr.Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi

  • Marka: DR. Scholl
  • Stok Kodu: 51599
  • Barkod: 5038483999011
Havale ile ₺1,55 daha az ödeyin.

 

Tükendi
Öne Çıkan Bilgiler

DR. Scholl İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (2 in 1)

Kullanım Şekli:
 1. Adım - Sıyırma İşlemi:   * Ayaklarınızın kuru ve temiz olduğundan emin olun. * Kalem ile nasırın üst katmanını soymak için deriyi kendinize doğru nazikçe sıyırın. * Kazıyıcıda kalan derileri temizlemek için kalemin kapağını kullaın ve suyla durulayın. * Kalemi kurumaya bırakın ve kapağı yeniden kapatın. * Nasırın üzerindeki yumuşayan deriyi soymak için yukarıdaki adımları her 3 günde bir tekrarlayın. 


2. Adım - Uygulama Sıvısı:  * Kapağı çıkartın. * Aplikatörü kullanarak ( 1-2 uygulamada) nasırın tamamını sıvıyla kaplayın. * Kurumaya bırakın. (1-2 dakika kadar) * Aplikatörü kaleme geri koyun ve kapağı kapatın. * Çoraplarınızı ve ayakkabılarınızı değiştirin. Her gün bir defa kullanın. 

Uyarılar:
Nasırınız kanıyorsa veya aşırı derecede acıyorsa, bu ürünü kullanmanız tavsiye edilmez. Bu konuda gerekirse tıbbi yardım alın. 

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.