750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Decottopia Slm-komb

Decottopia Slm-komb

  • Marka: Decottopia
  • Stok Kodu: 159360
  • Barkod: 8032589071890
%5 İNDİRİM
₺1.500,00
₺1.425,00
Havale ile ₺71,25 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

İçeriğindeki, Ananas vasıtasıyla selülit görünümüne karşı koymakla birlikte sıvıların boşalımına katkıda bulunur. Aynı zamanda Kabarcıklı ALG sayesinde metabolizmayı stimüle (uyarma) ederek, büyüyen yağ dokusunu görünümü üzerinde düzenleyici olumlu etki yaratır. Damiana ve At kuyruğu yoluyla idrar yollarının işlevselliğini arttırır. Kısaca vücudumuzun en iyi lipid dengesini bulmasına yardımcı olarak selülit izlerinin azalmasına yardımcıdır.
Ayrıca bazal metabolik hızın işleyişinin normal düzeye gelmesini destekler.

Sıvı gıda takviyesi, alkol içermez, şekersiz, koruyucusuz, gluten ve laktoz içermez.

Serenoa Repens ile zenginleştirilmiş ve diğer 9 tıbbi bitkiyle birleştirilen yeni Slim-Kombu Uomo formülü, bazal metabolizmanın uyarılmasıyla çalışır; tonik ve biraz idrar söktürücü özellikler sunar ve aynı zamanda karın ve mideyi en iyi şekilde tutar. Metabolizmanın boşalması ve uyarı sistemi olarak kullanışlıdır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.