750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Curaprox DF 820 Teflon Diş İpi

Curaprox DF 820 Teflon Diş İpi

  • Marka: Curaprox
  • Stok Kodu: 190146
  • Barkod: 7612412428254
%0 İNDİRİM
₺199,00
₺199,00
Havale ile ₺9,95 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Curaprox DF 820 Teflon Diş İpi, genellikle diş aralarındaki plak ve yiyecek artıklarını temizlemek için kullanılan bir diş ipi türüdür. Teflon kaplamalı olması, diş etlerine nazikçe kayması ve diş minesine zarar vermemesi açısından önemlidir.

Bu özellikleriyle, diş ipini kullanırken diş etlerinizi ve diş minesini korur. Diş ipi kullanmak, diş fırçalamayla birlikte diş hijyeninizi tamamlamanın önemli bir parçasıdır. Diş ipi, diş aralarındaki plakları ve yiyecek artıklarını temizleyerek diş çürükleri ve diş eti problemlerini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, düzenli diş ipi kullanımı diş eti sağlığını destekler ve kötü nefesi azaltır.

Curaprox DF 820 Teflon Diş İpi, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve etkili bir temizlik sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanımı kolaydır ve diş ipini düzenli olarak kullanarak ağız hijyeninizi koruyabilirsiniz.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.