750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Curaprox DF 967 Çatal Diş İpi

Curaprox DF 967 Çatal Diş İpi

  • Marka: Curaprox
  • Stok Kodu: 50583
  • Barkod: 7612412422214
%0 İNDİRİM
₺229,00
₺229,00
Havale ile ₺11,45 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

Curaprox DF 967 Çatal Diş İpi, genellikle diş aralarında ve diş etleriyle temas halindeki alanlarda etkili bir şekilde temizlik sağlamak için tasarlanmış bir diş ipi türüdür. Bu çatal diş ipi, iki ince diş ipinin bir araya gelmesiyle oluşan özel bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde, dişlerinizin arasında daha iyi temizlik yapabilir ve diş etlerinize daha kolay erişebilirsiniz.

Curaprox DF 967 Çatal Diş İpi'nin kullanımı oldukça kolaydır. Çatal uçlarını dişlerinizin arasına sokarak ileri geri hareket ettirerek diş aralarındaki plakları ve yiyecek artıklarını temizleyebilirsiniz. Bu sayede dişlerinizin arasındaki bölgelerde daha etkili bir temizlik sağlanır ve diş etlerinizin sağlığını korumaya yardımcı olabilirsiniz.

Diş ipi kullanımı, diş fırçalama ile birlikte düzenli olarak yapılması gereken önemli bir adımdır. Diş ipi, dişlerin arasındaki plakları ve yiyecek artıklarını temizleyerek diş çürüklerini ve diş eti problemlerini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, düzenli diş ipi kullanımı diş etlerinin sağlığını destekler ve kötü nefesi azaltır.

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.