750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Codage Eye Patch Göz Çevresi Maskesi 12li

Codage Eye Patch Göz Çevresi Maskesi 12li

  • Marka: Codage
  • Stok Kodu: 194004
  • Barkod: 3760215875479
%0 İNDİRİM
₺7.333,00
₺7.333,00
Havale ile ₺366,65 daha az ödeyin.

 

Öne Çıkan Bilgiler

CODAGE Paris Göz Çevresi Maskesi, yaşlanma belirtilerini azaltarak ve tazelenmiş bir görünüm için göz çevresine esneklik ve sıkılık kazandıran bir üründür. Hidrojel etkisiyle dekonjestan bir yapıya sahip olan bu maske, aktif bileşenlerin cilde nüfuz etmesini sağlayarak etkisini arttırır. 25 yaş ve üzeri tüm cilt tipleri için uygundur.

YAŞLANMA KARŞITI: Düşük moleküler ağırlıklı Hyaluronik asit

YATIŞTIRICI: Pantenol Aloe Vera

NEMLENDİRİCİ: Yüksek moleküler ağırlıklı Hyaluronik asit Arpa özü

PARILTI: Altın parçacıkları Altın nanopartikülleri, antibakteriyel, antioksidan ve antienflamatuar özelliklere sahiptir. Altın, diğer bileşenlerle birleştiğinde cilde hızla nemi geri kazandırır ve göz çevresindeki cildin canlanmasına yardımcı olur. Ayrıca, altının yansıtıcı özellikleri cilde anında parlaklık kazandırır.

KULLANIM İÇİN ÖNERİLER: Sabah ve/veya gece Serum N°10 ya da N°11’den bir damla serum sürerek, ürün tamamen emilene kadar göz çevresine masaj yapın. Her bir göz altına bir maske uygulayın ve hafif basınçlarla iyice yerleştirin. Maskeyi 15 dakika beklettikten sonra çıkarın. Rutininizi tamamlamak için, serum ve maske uyguladıktan sonra sabah ve akşam Göz Çevresi Kremini spatula kullanarak hafif masajlarla uygulayın. Sonuçların keyfini çıkarın!

SAĞLIKSEPETİ GÜVENCESİ

İnternet sitemiz üzerinde yer alan tüm markaların Türkiye distribütör firmaları ile doğrudan çalışıyoruz. Uzun yıllardır sağlıksepeti güvencesi ile binlerce kişiye ulaştırdığımız ve halen ulaştırmaya çalıştığımız tüm ürünlerde markamızın garanti taahhütü bulunur. Bu bağlamda internet sitemizde; orijinal ürünler dışında hiçbir şekilde hiçbir koşulda ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz Yorum Yazılmamış.